Aşık olduğun kişi teklifini kabul etmediyse ne yapmalısın?

Başını yastığa koyduğunda aklına sevdiğin(hoşlandığın) kişi geliyorsa ne yapmalısın ama onunla sevgili değilsiniz ve teklif ettiniz kabul etmedi yüzsüzlük yaptınz 3 kere ettin hemde ?

Cevaplarınızı bekliyorum

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Dorduncuyu edeceksin. Olmadi sonra bes, sonra alti, sonra yedi...

0|0
    0|0
    • Bende insanım da :)

• Evet hyrlısı teşekkür ederim yorumların için

• Ne demek rica ederim

Kızlar Ne Diyor 4

• 3 kere yani boru değil :D dua etmekten başka yapck bşy yk bnce.Allahım ya onu bana ver yada kalbimden sök al diye :) bn öyle diyorum bakalım artk kısmt :D

0|0
    0|0
    • hepsini denedim artık bnde yoruldum gerisini düşünmüyorum ne olacaksa olur :) gülüp geçmeye karar verdimmm :D

• valla ya sana kız mı yok :D:D nyse hayrlısı ne diyim Allah yardımcın olsun :)

• amin amiinn :):) Bana kız mı yok bee :) :) heyttt bee

• hemde uyumalisin.

0|0
    0|0
  • başka şeylere odaklanırdım ve uyurdum. istemiyor işte zorlamanın alemi yok

0|0
    0|0
    • anladım bunu ama geç oldu biraz neresinden dönersen kardır demişler bakacz artıııkk

• 1 kere ediyorsam ona 3 kere ediyorsam bana ayip

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• asLında sormak istediğin şeyi ben yaşadım yıllardır platonik aşk ugruna uykusuz gecelerim oldu en sonunda bir iki defa dolayli yoldan teklif gonderdim olmadi en sonunda ben ettim yine reddetti sonrasinda ne hikmetse o kızı unutuverdim.

allaha şükürediyorum belki sendede işe yarar bi teklif et beklemekten iyidir

0|0
    0|0
    • ben teklif ettin bölümünü unutuverdim kendi yaşantımdakilere dalarak bencede erkeklerin yazdigı yorumları dikkate al yüzsüzlük yapma zıbar yat :D

• teklifi 3 kere yüzüne ettim zaten olmuyo aladım zorda olsa ama tek çare unutmak nasıl olacaksa artık

• Allah belamı vere 3 kere teklif ne lan yat zıbar gerizekalı diye söylenirim kendime

0|0
    0|0
  • Abi sende çok yüzsüzmüşsün.

0|0
    0|0
  • İstihareye yat.Yeşil çıkarsa bir daha denersin.

0|0
    0|0
  • jose mourinho'yu düşün

0|0
    0|0
  • Bende gurur var mı önce diye bir bakarım. Eğer varsa yatar uyurum, yoksa düşünmemeye çalışırım. Gururda var, kimseyi düşünmeden uyurum.

0|0
    0|0
  • vallahi benim durum tam 3kere ettim 3ü de red. ve heer gece onunla dalıyorum uykuya

0|0
    0|0
Yükleniyor...