Aniden hoşlandığını söyleyen erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Kızlar mesela önüne onceden tanıdığı ancak fazla samimi olmadığı bir arkadaşı aniden çıkıp ondan hoşlandığını söylese nasıl olur yani eskiden hatta konuşurken bile etkileşim olmadığı halde bu hareketineden cesaretinden dolayı bir etkileşim veya içinde ona karşı o an bi hoşlanma olabilrmi ve kabul etme olasılığı ndir . bu erkekle çok muhabbetiniz olmasın ancak onun utangaç olduğunu bilin ve sırf sizin icin cesaretini topladığını anlarsanz bi hoşlanma durumu olabilrmi nasıl tepki verirsiniz , sizin veya arkadaşınızın başından boyle bir olay geçtimi mesela . cocuğun içi çok temiz ayrıca 10 üzerinden 6 yakışıklı diyelim buna gore ne düşünürsünz

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet olabilir. Bir an yogunlasabilirim ve daha cok tanimak isteyebilirim..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ya arkadaşm braz romantk olsana nye pat dye sylüyosn :D

0|0
    0|0
    • yaş 18 ve hayatm boyunca hep utangaç oldugum icin hic flörtüm olmadı bunun icin cesaretimi toplayıp aniden çıkmak istiyorum karşısına :)

• işte onuda çok utangaç olduğum icin yapamıyorm nse hayrlısı artık :D

• önce bi arkadaş ol bakalm kız senn hakkında ne düşünüyo onu öğrenmeye çalş :)

• kimse kmseye cesaretnden dolayı vurulmaz :D öyle bi dünya yok :)

0|0
    0|0
  • maşallah reklamını yapmışsın :) içimde hiç bi şekilde hoşlanma olmaz. öyle hemen pat diye söylenirmi. bi arkadaş olsun tanıyalım.

0|0
    0|0
    • yok reklamla alakası yok ben çok utangacımda aniden gidip çok konuşmadığım ama birbirimizi tanıdığımız bir kız var önüne birden çıkıp cesaretimi toplayıp soylesemmi diye düşünüyorum :)

• hmm nedenki :( ?

• kızlar utangaç erkek sevmez bu bir. ikincisi cesaretini toplayacaksın ve ertesi gün tekrar utangaç biri olcaksın yine kaybedeceksin. erkeksin, utangaçlığını atman lazım.

• ay ne sıkıcı anlatmışsın okuyamadım bile:(aniden hoşlandığını söyleseydin bir şansın olabilirdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...