Kaslı bir erkekle evlenir miydiniz?

Güncellemeler:
nedenini belirtiniz.

0|0
64|32

En İyi Kız Görüşü

• Analar neler doguruyor yaraaaaaab!

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 63

• Beyni olanı tercih ederim.

1|5
    0|0
  • havanı yesinler ama çok kaslısın itici geldi bana

2|2
    1|5
  • tanrım tabiki de evlenirdim !! neden mi? nedeni mi var ayol adam Zeus gibi ya ! herkülün gercek hali hani :)

1|0
    0|0
  • Ya ne alaka evlenirken kaslarına bakıyo milet aay bu kaslıymış olmaz mı diyolar ne saçma bir soru bu ya

0|0
    0|0
  • Çok aşırı kaslı olmaksızın iyidir. Baksın kendine spor yapsın fit fizik her zaman iyidir.

0|0
    1|0
  • Evlenirdim gayet seksi duruyor kas bir erkekte çünkü

0|0
    0|0
  • göze estetik görünse de kalbe de görünmeli :D

2|0
    0|0
  • Vucut iyi de evlenmek için yeterli değil. Biz kalp ve beyinle de ilgileniyoruz!!

1|1
    0|0
  • Sanki kası var birinin diye karakteri de mi olmuş oluyor aksine böyle kaslarını sergileyenler bana aşırı negatif geliyor ya şu an bak bir sürü üstsüz resim koymuş bir de adonis kasını beğenirim şu an iğrendim gösteriş budalası

0|1
    0|0
  • Kasli erkegin kisiligine gore degisir. Egosu fazla olunca ister baklavasi olssun ister adonisi yani yoksa bir sakincasi yok bemce

1|1
    0|0
  • Adonise yüklenip kol kasi olmayan erkekler grubundasin..
    Kollarını gelistir ya çöp gibi kalmış orada

0|0
    0|0
  • Tamam kaslı iyi güzel de sendeki aşırı geldi bana :D kolları kaslı olsun azcık göbeği olsun bence heheh :D

0|0
    0|0
  • bir vucut guzel diye evlenmem tabi ama iyi vucut yapmissin tebrik ederim ama keske bir vucutla bitse be kucugum :) baska seylerde onemli tek vucut guzel olmasi yetmiyor baska yerlerinde guzel olmasi gerekiyor ;)

0|0
    0|0
    • Ben hani sırf vücut yüzden evlenmeyenlere demiştim :D ama bir kadına sevişirken sarılmayı çok isterim ben baya romantiğim nedense inş karıma doya doya sarılırım evlenmeyi çok istiyorum.

• onun icin bilemem demedim neyse

• dostum faceni verdin ya sevişmek felan dedin ona bilemem dior bağyan D:D

• Eveeeet :Dasdasdsa

0|0
    0|0
  • hayıır

0|1
    0|0
  • Yaaa bir adonisi olsun yeter :D baklavası olmasın hafif kalıplı olsun :)))

0|0
    0|0
  • evet evlenirdim ama "kaslı bir erkekle evlenir miydiniz" diye soran biriyle asla

1|0
    0|0
  • En güzel yıllarını spor salonunda saatlerini vermene bukadar kasmana gerek var mı evlenicek insan kaslarına bakmaz kaslar aracıda olmaz emin ol :DDDDD

0|1
    0|0
  • Reklamın
    Iyısı Kötüsü
    Olmaz

1|1
    0|0
  • Hap igne protein tozu kullanmis gibisin ben dogal kastan yanayim

1|0
    0|0
    • 1. Protein tozu kas yapmaz cahil takviyedir öğrende gel.
      2. Steroid alsam belim aşırı kalın trapezlerim aşırı büyük olurdu.
      3. Ben mezo vücut tipine sahibim yani çocukluğumda bile kaslarım hafif belirgindi.

• peki o halde size mutlu günler hayırlı akşamlar dilerim sağlıcakla kalın :D

• Sagolun efenim
      Sizde iyi kalin hos kalin :)

• Vay yine gelmişsin:)

0|0
    0|0
  • neden kaslı ya da kassız diye ayırmalıyız anlayamadım? seviyorsak her ikisiyle de evlenebiliriz yani.

0|0
    0|0
  • Cıx. Fazla kas midemi bulandırıyor.

1|0
    0|0
  • Ya böyleside çok fazla bence kafan sonradan ekleme gibi photoshop varmış gibi duruyo :D

0|1
    0|0
  • Ben evlenmezdim asiri kasli kiraz mevsimindeki ayaz kadar olsun yeter. fazlasi bana tiksic geliyor :)

0|0
    0|0
  • Tercih edeceğim özellikler arasında değil^^

0|2
    0|1
  • Kaslı erkekle evlenilmez kaslı erkek aldatır :D

0|1
    1|0
  • Vayy :D valla resimleri görünce içim eridi :)) tabiki evlenirdim çok hoş görünüyo bence , şey yani seksi duruyo , anlatabildim mi :D

0|0
    0|0
  • Yüzünle vucudunun hic ilgisi yok:D

0|0
    0|0
  • Kassız bir erkekle evlenir misin diye soracaktın herhalde

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    33

Erkekler Ne Diyor 32

Yükleniyor...