Sizce bir erkek neden spor salonuna gider?

Erkek arkadaşım ayrıldıktan sonra spor salonuna yazılmış. 37 yaşında ve oldukça zayıf. Kilo almak için gidiyormuş. Bugüne kadar niye düşünmemiş?

Sizce kızlar açısından mı yapıyor? Sizce hiç aklında olmayan şey, nasıl aklına girmiş olabilir?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Kızlar mı? Ne alaka? Erkekler spor yapmayı kafa dağıtmak açısından severler bildiğim kadarıyla. Bir çeşit deşarj yöntemi. Sen canın sıkılınca en yakın arkadaşın eline nasıl çikolataları kapıp seni dinlemeye geliyorsa, erkekler de bunu "spor salonuna gidelim abi birkaç kum torbası döver rahatlarız " şeklinde yaparlar. Meseleleri bildiğim kadarıyla budur.

1|0
    0|0
    • İçime su serptin çünkü ben de gizli kullanıcının düşündüğünü düşünüyordum.

Erkekler Ne Diyor 7

• Her insan kendini iyi hissetmek ister. 37 yaş gerçekte erkek vücudunda hasarların başladığı yastır. Geç bile kalmış, kızlar açısından değil öncelikle kendini adam gibi görmek istiyordur aynada.

Ayrıca spora gidenler kısa süresonra bırakıyor. dert etme, sıkılıp bırakıçak o da:)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim bana moral verdin biliyorum hepiniz belki bu adamla ilgili sorularımdan sıkıldınız ama tek başıma aşamıyorum tekrar teşekkür ederim ben hepinizi tanımadığım halde çok seviyorum çünkü başka acımı paylaşabileceğim kimsem yok biraz dramatik oldu ama içimden geldi yazmak hepiniz için bu sözlerim

• Kendine dert arama allah aşkına.

Elbette kendini iyi hissetmek için spora gider insan.

Ayrıca ayrıldığın bir adamın özeh hayatını takip edemezsin ömür boyu. Mutlaka bir yerde bir şekilde hayatına kadınlar girecek. Sen de kendi hayatına dön bak, ayrıca adam kızlara güzel görünmek icin spor yapiyor olsa bile bunda ne var ki? İcine su serpilmesine gerek yok, serin tut sen icini, ve bu adamın hayatıyla ilgilenmeyi bırak artık.

• Hayatında bir şeyleri değiştirmek istemiş olabilir.

Fitness sadece 1 saatlik bir spor değil çünkü. Eğer yeterince disiplinli yapılırsa insanın tüm hayat düzenini etkileyebiliyor. Hayatı düzene koymak açısında çok faydalı.

Benim de huyumdur, ne zaman bir kız arkadaşımdan ayrıldıysam, gidip kendimi bir konuda geliştirdim. Bir gün hepsine tek tek teşekkür edeceğim.

0|0
    0|0
    • Yani beni unutmak için mi gidiyor. Bana kilo almak için gidiyorum dedi başkasınada sters atmak için demiş. Ben ise başka kızlara kendini beğendirmek istediği için gittiğini düşündüm. Çünkü çok şaşırdım, o kadar yoğun çalışırken nasıl daha önce yapmadığı birşeyi yaptı diye

• Hayatına yeni bir sayfa açmak istemiş olabilir. Seni kapsayabilir de, kapsamayabilir de. Bilmiyorum.

• Bence sana kapris yapıyor. Ona inat sende spor salonuna yazıl, bakalım ne yapacak?

0|0
    0|0
  • six pack için yeahh :)))

0|0
    0|0
  • zinde bir ruh ve sağlıklı bir beden için. ha birde sixpack var tabi :)

0|0
    0|0
  • Orta yaş krizi falan, sağlıklı kalmak için vs vs

0|0
    0|0
  • Bazı kadınlar zayıf erkeklerden hoşlanmazlar. Az da olsa vücut olmasını isterler, ama erkek arkadaşınızın olayı o şekilde değildir. Büyük ihtimal, "vücut yapayım kendime ve güzel kadınları etrafımda toplayayım, onlarla gezeyim" gibi düşüncesi olabilir.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tabii ki kızlar için :)

0|0
    0|0
  • Spor yapmak için gider.

0|1
    0|0
  • spor yapmak icin. vucudunu güzellestirmek icin.

0|0
    0|0
  • Bir erkek sırf kadınlar beni beğensin diye yapmaz böyle bir şey. Kendine bir uğraş aradığı içindir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...