Beni arzulayan bir kız var, ne yapmalıyım?

Hastanede staj yapıyordum. Bir hastamın kızı her hastanın yanına gittiğimde bana bakıp, benim de tansiyonumu ölçer misin gibisinden sorular soruyordu.

Sonra taburcu oldular. Meğer taburcu olmadan arkadaşımdan numaramı almış. Bana mesaj attı. Benden çok etkilendiğini, benimle olmak istediğini söyledi.

Bir işte çalışıyormuş. Bazen iş yerinde kalıyormuş. Eğer ben istersem o gün ailesine iş yerinde kalacağını, gece eve gelemeyeceğini söyleyip, benimle sabahlayacağını söylüyor. Ancak 17-18 yaşlarında ve benimle uzun süre, hatta evlilik istiyor.

Sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
cevaplayan herkese teşekkürler en iyisi herseyi zamana bırakmakmış
ben gercekte hiç sevmedim bazen öyle bişey yok diye düşünürüm yada acaba bir gün karsima cıkar mı diye ümitlenirim 20 yasıma geldim hala yok sizce sorun bende mi yoksa baziları seni seviyorum cümlesinin anlamını mı bilmiyor öyle basit kullanıyorlar...

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ya delimisin sana fırsat gelmiş hala burada yazıyosun. değerlendirmeyi düşünmüyorsan numarayı ver bi sürü talibi çıkar :P Ne tür şeyler yazıyor mesela ?

Şaka tabiki :) çok detay verme ve kaptırma kendini gelip geçici bi heves olursun yaşı gençmiş, Antalya' ya çok gidip gelirim eşimde Antalya lı ama 15 inde falan kimseyle olmamış ( yoksa yalanmı söylüyor :) benim öyle beraketmiş zarmış takıntılarım hiç olmadı eşimde bende tanışmadan önce ilişkiler yaşadık bildiğim ve bilmem gereken kadarını biliyorum ve iyi anlaşıyorsam gerisi teferruat. Sonra bide başına musallat olma durumları var tabii beni kandırdı tecavüz etti evlenelim dese napacaksın ? :P ama tanımak istersende arkadaş ol tanı ama fazla yakınlaşma tuzak bile olabilir acayip bi zamandayız :)

0|0
    0|0
    • aynen söylediğini yaptım oda tamam arkadas olalım ama ben seni daima sevecem diyo

• Ahh be kardeşim tamam diyelim ciddi başladı ilişkin iyi gidiyo işte evleneceğim kız diyosun hooop ayrıldınız nolcek şimdi ?

Bekar olsaydım o kızla tanışır arkadaş olurdum kesin ;) sonuçta beğeniyosam, çekici ve güzel bulup tanışıncada anlaşıyorsam neden olmasın; ilişki başlar gittiği yere kadar gider kimse kimseyi zorlamıyor ya ;)

• belkide haklısınız ama bende o yok

Kızlar Ne Diyor 6

• 17 18 yaşında ve gece sabhalamaktan bahsedip daha sonrasında seninle evlilik istediğini söylüyor.Bu sana ne kadar mantıklı geliyor bu yaşta bu düşüncelre sahip olan bir insan karşısındaki insana nasıl kendisine güven verip onu evlilik konusunda ikna edebilirki baştan kaybetmiş o kız.Eğer mantıklı düşünüyorsan yüz verme yok amacım zaten kullanmak diyorsan al tepe tepe kullan.

0|0
    0|0
    • zaten mantıklı gelmedi ama burası antalya 15 yasına gelen her kız yatmiştir diyo saglam birini bulamasın evliklile yatmak alakasız diyo zaten illerde de evleniiriz diyo

• illaki yasıyorda sınırlarıda var zaman kaybetmeyin derken ne yapmalıyım

• Bu kişiye takılıp zaman kaybetmeyin demek istiyorum.

• bu kız sana böle bişi teklif ediorsA EMin olki öncedende erkeklerle aynı şekilde birlikte olan bi kız. basit kızlarla birlikte olma derim.

0|1
    0|0
  • bence o kızdan uzak durmalısın.

1|0
    0|0
    • deniyorum ama mesaj atıyo ikide bir

• gerekirse telefon numaranı değiştir o yaşlarda olan bi kız için çok normal gelmedi bana cinsellik istemesinden bahsetmiyorum zaten cinsel birliktelik yaşı iyice düştü.ama tavrı düşündürücü.dikkat et derim.

• olmadı öyle yaparım artık işin ilginc tarafı annesinede söylemiş acaba daha önce bisey mi oldu diye süpheleniyom zaten

• Basit...Gitmeyin...

0|0
    0|0
  • Arkana dönüp bakmadan kaç! Korkulur.. Ne evlenmesi bu yaşta? :D

0|0
    0|0
  • kendi duyguların önemli

0|0
    0|0
    • bana göre evlilik olmadan yatma olmaz ancak bu kız antalyada ve cevresinden cok etkilenmiş olmalı... yanı olgun düşünemiyo... biraz olsun bişeyler anlatmaya calıştım.. bana dediki bi sans verecegine hep olumsuz şeyler söylüyorsun... en sonunda arkadas ollım en iyisi ama ben seni daima sevecem diyo suan hersey zamana kaldı inş. yanlış bi karar vermem

Erkekler Ne Diyor 7

• İstersen seninle sabahlayacakmış öylemi? Enteresan bir kızmış acaba her hoşuna giden erkeğe bu teklifleri yaparmı...

0|0
    0|0
    • bende sasırdım ne sandın burası antalya diyo 15 yasına gelen her kız yapar diyo sence kasar mı

• Kaşar ki ne kaşar :) Bu yaşta yazık. Evlilik düşüneyim deme sakın ola. Ama tekmede atma takıl hayatını yaşa

• evlilik daha üzün bi süreç cünkü okul var benim ama takılırsam da cinsel ilişki yapmayı düşün mü yom

• bence herşey olabilir,ama bunun yolları vardır .hemen bu yaştaki bir kızla cinselliğe geçme önce kızı bir tanı,yemeğe çık,gezmeye git anla kızı ,beynini tanı,sonra ki süreçte cinsellik kendiliğinde gelecektir,ama unutma seni iki kere gördü diye hemen evlenmek istiyor,hemen düşme olaya tanı bakalım,acelen neki...

0|0
    0|0
    • bende bi zaman geçsin seni iyice tanımam lazım dedim biraz anlatı kendini acık giyiniyo zaten ara sıra alkolde alıyormuş

• kullanma zaten sadece tanımaya çalış o kadar ama eğer değmeyecek biri ise koparırsın ilişkiye anında zaten...

• Senin bu kıza karşı düşncen nedir? Sanırım ki bu soruyu sorduğundan dolayı sen de boş değilsin. Bu zamanı onu tanımak için kullanabilirsin.

0|0
    0|0
    • eğer evleneceksem bile ilişkiye girmeyi düşünmüyorum bunu onada söyledim ne alaka diyo

• bende cözemedim ancak ilerde evleniriz diyo

• Şaşırtıcı. Çok karmaşık bir yaklaşımı var...

• bence eğer beraber olacaksan evlenmeden beraber olma

0|0
    0|0
  • bence kız sana tuzak kuruyor...işyerinde yatabilen bayandan sana hayır gelmez...

0|0
    0|0
    • bende süphelendimm benim basıma kalacak gibi geldi

• deniyom en son arkadas ollım diyo

• ben kadının onurlu ve dik duranını severim...gururu olmalı diye düşünüyorum...aç kalsa dahi belli etmemeli...eğer o kadar alçalıyorsa kesin bir şekilde size zarar verecek...boş ver, ondan ilişkini kes ve hiç tanımıyormuş gib davran...telinide engelle veya numaranı değiştir...

• evlilikten bahsediyorsa boşver.

ileride başını derde sokmasın.

0|0
    0|0
  • kaçar mı abi bu fırsat :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...