Karbonhidrat tozu?

Arkadaşlar 1.80 boyum var 60 kiloyum bodye gidiyorum 1 aydır, kilo almak için karbonhidrat tozu kullanmak istiyorum bilgisi olan var mı?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• KARBONHDRATA BOŞA PARA VERME ÖNCE DZGÜN BESLNMENİ YAP BESLENMEN DZGÜN DEĞİLSE İÇİNE DÜŞSEN GNE KG ALMAZSIN

0|1
    0|0
    • alamıyorum kilo salonda bir kaç kullanan varmış 5 kilo almışlar bir paketinde

• Siktirsinler ordan 1 paketi max 5 kilo zaten nasıl 5 alacaklar :) beslenmen nasıl yaz yardımcı olayım sna

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Karbonhidrat alımı şart ancak bunun yanında iyide beslenmelisin toz tek başına bir işe yaramaz.

0|1
    0|0
    • biliyorum ek olarak kullanmak istiyorum megamass 2000 var onu almayı düşünüyorum

• Ben sadece creatin içeren protein tozu kullandım oda sırf antremanlarda çabuk yorulmamak için. Kas geliştirmek ve kilo almak için hep doğal yollardan beslendim. Fakat sana önerdiğim tozu salonda bir üye kullanıyordu 6 ay gibi bir süre zarfı içerisinde güzel beslenmeyle ve tozu harmanlayarak 18 kilo almıştı.

• Teşekkür ederim araştıracağım

• Yav arkadaş 2 yorum görüyorsun inanıyorsun beslenmene ek olarak karbonhidrat tozu alacaksın bu toz sadece karbonhidrat değil içinde proteinde mevcut spora kilo almak için gidenlerin alması tavsiye edilen bir üründğr ayda en az 2.5 maks 4 kilo aldırır şimdi bilgisiz kişilerden bilgi depolamaya çalışma git adam akıllı salonuna hocan profesyonel ise anlatır durumu zaten gereksiz diyenler hayatında spor yapmışmı acaba

0|0
    0|0
    • bugün konuştum hocayla karbonhidrat tozu kullanacağına protein tozu kullan diyor iyice kafam karıştı

• Karbonhidratta proteinde var proteinde karbonhidratta var sen hızla kilo almam istiyorsan karbonhidrat alman daha mantıklı içinde protein var zaten fazladan protein agırlıklı beslenerek dengelersin ikisinide yinede proteinde alabilirsin sorun olmaz ikiside ek besin sonuçta

• Doktora git önce kan tahlili filan yaptır orada sorun çıkar zaten doktor sana ilaç veya başka bir doktora yöneltir eğer verim alamazsan kullan

0|0
    0|0
  • Et ye sen et ye :)

0|0
    0|0
  • Toz veya haplara vazla yüklenme sporu bıraltığında eser kalmıyor hatta sarkma bile oluyor

0|0
    0|0
    • bende maksat kilo almak protein kullanmayı düşünmüyorum ama bunun zararları neler onu bilmiyorum

• nakit sorun değilde vakit biraz sıkıntı

• 2 sininde dengeli olmalı yemek olayındada öyle.. Kırmızı ye zenginler kaşarlı biftek yiyor paso :)

• kullanma derim doğal akışı bozma

0|0
    0|0
Yükleniyor...