Squat hakkinda bilgi sahibi olanlar yardimci olabilir mi?

Ben bunu yaptım dün 25 defa. Kalcam daha güzel olsun diye ama şuan. Kalçam değil bacaklarım ağrıyor. Hareketi yanlış mı yapıyorum?
Kalçamın da ağrıması gerekmez miydi?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• yok squat bacaklara vurur agrısı kalcaya vurmaz ayaklarını nasıl yapıyosun?

0|0
    0|0
    • Omuz genişliğinde açıyorum. Ama bacaklarimin on kısmı ağrıyor yanii :) kalcaya nasil etki edecek anlamadim

• Hıı birde öyle deniyim ş bacaklarım gecince o zaman :)

• Dene dene öyle kalçaya vuruyor :) takıldığın her hangi bir konuda sorun olursa mesaj atabiliyorsan atarsın yardımcı olurum

Erkekler Ne Diyor 6

• youtube veya googleden bak bir suru video var, profesyenel insanlarin calismalarini gör, burdan tarif zor olur.

0|0
    0|0
  • KALÇAYA VURMASI İÇİN EĞİLDİĞİN ZAMAN DİZLERİN AYAK PARMK UÇLARINI GEÇMEMESİ GEREK VE BELİN DUZ OLMAYACAK BU ŞEKİLDE DHA ÇOK KALÇYA VURUR ;) BUYUK YAZMIŞIM NYSE OLSUN :)

0|0
    0|0
    • Bel neden düz olmuyor ben düz olmasi lazim diye biliyodum

• Düz olursa butun yuk omuriliğne vurur ve disk kayması yaşayablirsin squat kolay bir harekt değil yapmadan önce belini ısıtman gerek youtube den bak nasıl yapıldığına onu sana syleyen tam kasapmış ayrıca kalçanı toplamak için squat yetmez tek başına

• Calisan kaslar hamlar, olabilir yanlis yapiyor olabilirsin

0|0
    0|0
  • Ayaginiizi geri dogru kaldirin arkaniza dogru ozaman poponuz diklesir ve yaparken hareketi hissedersiniz

0|0
    0|0
  • Kalca ve bacak bir butun. Iki ayri uzuv degil.

0|0
    0|0
    • Bacağımin on kismi ağrıyor ama.

• Alt yapı var bende 😊 olur diye düşünüyorum

• Olir tabi neden olmasin.

• görmeden yorum yapmak zor :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...