Bir akrabanla kavga ettiniz n'aparsınız?

Bir yakınınızla herhangi bir sebepten dolayı kavga ettiniz.suçun onda olduğunu bile bile barışmak istiyorsunuzç naparsınız. yani kısacası bu durumdayım.ve barışmak istiyorum. napmam gerekir. yardımcı olursanız sevinirim

Güncellemeler:
evet barıştım nihayet. şimdi üstümden bir yük kalkmış sanki. öyle hissediyorum.hiç dargın duramıyorum kimseyle

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• bu durumu en ii ben biliorum yakndan yaşadım amcamın kızıyla kız bana resmen trip atıo gerksz tripler girio bidevarya konuşmuo daha daha büyükler barışın siz aynı kanı taşıosuz yapmayın böle dediler bende gittim bu kandilde kız bnde kandilleşmedi sonra naposn dedim iyim siz dedi ama indircem orda onu sonra araya bir muhabbt attım ve sanırım barıştık git ve konuş:)

0|0
    0|0
    • istanbulda oturuyor halamın oğlu ama

• rica ederim arkdaşım:)inş düzelir

• amin arkadaşım. inşallah. saoll

Kızlar Ne Diyor 4

• kuzenimle kavgalıyım suç onda ve ben hiç barışmayı düşünmüyorum.

sen barışmak istiosan mesaj falan at bari

0|0
    0|0
    • barıştım ya. dünya varmış dedim.hiç küs duramıyorum kimseyle.şuan keyfim yerine geldi:) bu arada cevabın için teşekkür ederim

• suclu olsa bırak o atsın ilk adımı atmazsa sende atma bence:S

0|0
    0|0
    • ama dargın durmayı sevmiyorum hiç :(

• haklısın:( tamam ama bu ona yüz verir:) bıak hatasını anlasın anlamzsa sen barıs ama fazla muhatap olma merhaba merhaba

• hmm.peki arkadaşım. teşekkür ederim cevabın için

• Birbirimizi gereksiz kırdık tamam kapattık o konuyu, herneyse öyle kalsın, gel barışalım uzatmayalım..Diyebilirsin buna yakın şeylerde olabilir, tam bilmeden konuyu..

0|0
    0|0
  • suçlu oysa barışmak istemem an azından ilk adımı onun atmasını bekle

0|0
    0|0
    • ama atmıyor o adımı ve bende dargın durmayı hiç sevmiyorum.napmam lazım

• rica ederim :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 6

• çık karşısına özür dile.şu yüzden böyle oldu bu yüzden böyle oldu diye bi bahane bul barış.özür dilendiğinde aranız daha iyi olacak.

0|0
    0|0
    • ama ben özürlük bişe yapmadım. onun özür dilemesi lazım. yani suç ondaydı.dargın durmayıda sevmiyorum

• suçun onda oldugunu anladım ama barışmak isteyende sensin.barışmak istiyorsan özür dileyeceksin hatan olmasada.hem özür dilemek seni küçültmez onun gözünde.onun hatasını farketmesini saglar bence.sen dediğimi yap pişman olmazsın.

• tamam arkadaşım. saoll

• akraba kadar lanet insan yok, dedikodu fesat fitne onlarda, gözleri malında paranda, hep beter olsunlar derler, bi çekememezlik kıskançlık var, suçlu karsımdaki ise kıyamet kopsa barısmam selam vermem, 2 akrabamla birinle 1 yıl diğerinle 4 yıl konusmadım, sonrasında kendileri gelip barıstılar, ama eskisi gibi olmuyor tabi, yabancı insanlar bile daha insan geliyor benim gözüme ve bu söz her defasında aklmıa geliyor bu durumlarda

ALLAH'ım düşmanlarımı biliyorum, Sen dostlarımdan koru beni...

0|0
    0|0
    • çok haklısın kardeşim

• teşekkür ederim cevabın için arkadaşım

• rica ederim.

• suç bende olmasa barışmam barışmaya çalışsa bile kabul etmem en fazla aynı duruma düşerim ama eşit oluruz yinede

0|0
    0|0
  • bi akrabam bana kazık attı. söz düellosu yaptık. sonra beddua ettim, aramıyorum. çünkü küfretti üstüne üstlük. karşı karşıya gelirsem fena olacak. ondan konuşşmuyorum.

0|0
    0|0
  • akrabalarımı sevmem hiç birini o yüzden hazır bahane varken bir daha konuşmam

0|0
    0|0
  • pek sorun olmuyor.unutuluyor gidiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...