Alp Yalman - Mustafa Denizli ikilisi için ne düşünürsünüz? Galatasaray için kurtuluş olur mu?

www.fotomac.com.tr/.../alp-yalman-donuyor
şuanki yönetim gitsinde nolursa olsun ve mümkünse bidaha aysal-tulun ikilisi ömürboyu kulüpten içeri giremesin

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• cok eskıler geldı aklıma.. alp yalman yonetıcı denızlı teknık dırektor cımbom avrupa fatıhı oluyor!! sene 88 -89 falan.. avrupa tıtrıyor cımbom cıkınca kurada karsısına! neden olmasın super olur, denızlı ıle 20 yıllık kontrat yaparım hemde gozlerımı kapatarak..

0|0
    0|0
    • önce şu tulun aysal rezilleri gönderilmeli. bidaha kapıdan giremesin reziller. bide şu italyan saçmalığı kaldırılsın. bize uymaz onlar

• hakkıdır

• tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ünal Aysal Galatasaray a yeni bir vizyon katmış ve takıma seviye atlatmış bir başkandır kimse nankörlük etmesin ayrıca Mustafa Denizli den falanda medet umulmaz

0|0
    0|0
    • ne vizyonu ne seviyesi? şuanki rezilliklerin baş sebebi o ve yancısı tulun... fenerli olsan anca bukadar bakabilirsin yapma lütfen

• dönek değil o adam. ne sorunlara göğüs gerdi ne açıkları kapattı. cebinden kaç kez maaş verdi. ne hakkı yendi. sesi çıkmadı...

• 2 sene önce her türlü lafı dediği ben bu TFF ile hayatımın sonuna kadar savaşacağım diyip sonra o adamlarla iş birliği yapıp kader arkadaşı olan adam dönektir ayrıca Adnan Polat Gs zor durumdayken Terim e teklif yaptı ama Terim teklifi elinin tersiyle itip reddetmişti yani senin o imparator dediğin döneğide Ünal Aysal getirdi

• Haldun Üstünel, Abdülrahim Albayrak, Ali Dürüst olmalı. Aysalın listesin de ama. Alp Yalman daha da geriye götürür. Ayrıca şartlar ne olursa olsun Prandelli kalmalı.

0|0
    0|0
    • enbaşta aysal tulun ikilisi en kibarından acilen defolmalı...

• Bir Fenerbehçeli olarak, hiiiç şikayetim yok. Aysal züper, dokunmayın garibime yaf.

0|0
    0|0
  • bence haluk ulusoy gelsin..

0|0
    0|0
  • Ekipte Ali Dürüst, Abdurrahim Albayrak, Haldun Üstünel olmalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...