Gururlu kadını oynamak niye?

hesabımı erkeğe ödetmem. Niyeki işleri ne? Sizinle masumane görüştüklerini mi sanıyorsunuz? Hepsinin bir çıkarı var illaki. Yüzünüzü görmek bile bir ödül aslında. Neden kendi hesabınızı kendiniz ödüyorsunuz? Sizin makyaj, kuaför masraflarınız ne olacak?ya alışverişleriniz. Elektronik aletler hariç hiç o kadar para harcamıyorlar. Size iki yemek ısmarlamış çok mu?

Ah bir de sevgilimden para almamcılar var. Niyeki şekerim. Adamlar parayı mezarına mı götürecek? Erkek kadın için avlanır hep böyleydi. Modern çağda av paradır. Para harcatmaktan bu kadar korkmayın. Sizin hakkınız değil mi cicim bu?

0|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

• Erilliği güç olarak algılayan kadınlar yapıyor bunu ve dişiliğini yaşayamadığı için hata yapıyorlar. Aslında yanlış yaptıklarını söyleyen yığınla kitap var piyasada. örneğin " Mars venüs flört ediyor". Bu kitapta flört süreçleri çok güzel anlatılıyor. Doğru tespitler.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• kadın eğemenliği nerede kaldı nerede kaldı feministlik hani erkeğe muhtaç değildiniz,

1|0
    1|0
    • Feministlerden nefret ettigimi defalarca yazmis, soylemisimdir. Hep derim kadin kadinin dusmani. Ve asil feministler kadin dusmani, erkek dostu.

• bebişko sen meclisten dışardasın, sana tüm servetimiz feda

• Hahahaha sevimli seni.

• link :))))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • Para ve sex hepimizin hakkıdır, herkesin hakkı, her hakkı saklıdır. Copyright

0|0
    0|0
  • O adamlar için mi makyajınızı yapıyorsunuz yani, önce kendiniz için sonra çevreniz için en son sevgiliniz için.Financial Domination ayrı bişi herkeze gitmez.

0|0
    0|0
    • Gider gideeer. Az erkek olsalar hepsine gider.

• İmkanlar dahilinde gideri var. Eşitliği sağlamak adına yok. Geri kalmış toplumlarda erkekler ısmarlar, gelişmiş ülkelerde eşit.

• Niye yahu. Kac tane turistle yemek yediysem onlar ismarladi. Ha biz gelismis ulke miyiz? Hayir. O zaman hala benim dedigim gecerli.

• o zaman bu yaptiginiz birazda kendini satmak olmuyormu acaba

1|2
    0|0
    • Ne acidan? Ac bakalim cumleyi?

• Tartismicam bi yerinle okuosun

• sende bi yerinle yaziyorsun galiba bosver tartismayalim eski hukukumuz var nede olsa

• Ödeyelim ödeyelim tabii bizim işimiz ne

0|0
    2|0
  • bu arada bu dediğin gururu benim bildiğim genelde erkekler yapıyor yahu. "ben erkeğim hatun parası yiyemem" diye. yanlış mıyım?

0|0
    0|0
  • birbirine pek çok açıdan benzeyen, ve genelde yan yana duran ikili.

bütün kombinasyonları birbirini çeker. para kadını, kadın kadını, para parayı, kadın parayı*.

ikisinin de üzerinde bulunan yuvarlak hatların çokluğu cazibelerini arttırır.

0|0
    0|0
  • sevgilm bu yazıyı görürse seni bulurum ... :)))

0|0
    0|0
  • Hesap erkeğin boynunun borcudur fakat kız tutupta 5 yıldızlı otelin lobisinde yemek istiyorum derse buyur öde hesabı derim :)

0|0
    0|0
  • kahlo olmadı şimdi bu yüzünü göstermeyen görmeden kalır boşuklarını da dolduramaz atara atar ne fark eder_?

0|0
    0|0
  • bugüne kadar ne kadın parası yedim nede paramı yedirdim bir kadina.degecekse oldurse beni kanim akmaz degmeyecekse 2lesin bir zahmet.

0|0
    0|0
  • aldığın karşılığını layıkıyla veriyorsan erkek içinde sorun yok merak etme.

1|0
    0|0
  • Parayi veren dudugu calar diyorsun yani...

1|0
    0|0
  • İİİİ Ki Internatiol Money Fan Başkanı Filan değilim... Etrafımda Böyle Zevzeklerden geçilmezdi :D

0|0
    0|0
  • size harcamak için mi yaşıyoruz yani? hayatın şifresini buldum, şimdi rahatlıkla ölebilirim.

0|0
    0|0
  • Çok bağlatmışsın hafif gevşet :D

0|1
    0|0
  • hangi kızmış o yahu harcamam diyen? hiç öylesi denk gelmedi :)

0|0
    0|0
  • Bana sen lazımsın =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kendi paramı kendim harcarım,sonra bana benim paramı yiyorsun havaları yapmasın.

4|4
    1|0
    • Kendi parani kendine harca bebegim. Git ona guzel gorunmek icin spor salonuna ver, kiyafet, ayakkabi al, kuaforden cikma. Ama o hesabi odesin. Sana istedigin hediyeleri alsin yani.

• Peki gururlu kadin

• soran zavallı asıl sen çok üzüleceksin. bu kafayla ekonomik özgürlüğünü asla elde etmeyeceksin. kadın olarak çekiciliğin kalmadığı zaman da saksı gibi ortada kalacaksın. bu mantığın ilerisi zaten kötü yola düşmektir. yazık bir çok kız da seninle aynı fikirdeymiş. çok yazık...

• bana para ödeten erkeğin yanımda ne işi var yani sen yoluna ben yoluma derim

3|2
    0|2
    • tabiki hesabı herif ödeyecek, ama bunu deklare etmek çok yanlış

• Tuttum bu cevabı +1

• yani bırakın ödesin bu zamana kadar gelen bir kibarlık var parayı erkek öder bunda grurlanacak bişey yok

• Ağırdan satacaklar kendilerini ondan.Mal olduklarını tescilliyorlar.

1|2
    4|2
  • dalga geciyorsun degil mi?

0|0
    0|0
  • Cansın valla cansın.

0|0
    1|2
Yükleniyor...