Sizin elinde bir fırsat olsa GalataSaray daki bu durumu nasıl düzeltirsiniz?

Diyelim GalataSaray'daki bu durumu sizin düzeltmeniz istendi. Ne yapardınız

• Ünal Aysal yerine başka bir başkan koyardım.
    0% (0)17% (1)12% (1)Oy Ver
  • Prandelli ile devam ederdim.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Fatih Terim'i ne yapar eder getirirdim.
    0% (0)33% (2)25% (2)Oy Ver
  • Başka bir yabancı hoca getirirdim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yerli bir hoca getirirdim
    0% (0)17% (1)12% (1)Oy Ver
  • Kadroda büyük çaplı bir değişikliğe giderdim
    50% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
  • Beter olsunlar daha çok düşmesini sağlardım :D
    50% (1)33% (2)39% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu soruyu FenerBahçeli olarak değil de Futbol ile ilgilenen birisi olarak sormuş bulunmaktayım. Ayrıca FenerBahçeli olsam da GalataSaray hakkında soru da sorabiliriz. Bu anket taraflı olarak yapılmamıştır ve cevap olarak fikirleri olanların cevaplamasını isterim.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• en başta prandelli gider selçuk ve burağın sözleşmesini fes ederim adam gibi adam çok koşan kaliteli futbolcular alırdım

0|0
    0|0
    • Selçuk geldiği seni çok iyiydi aslında belki de Sneijder transferi onu olumsuz olarak etkiledi. Sneijder e lafım yok belki de Selçuk için psikolojik destek ile eski günlerine döndürme çabası olabilir belki de mevki olarak menajerinin yapıtğı bir açıklama vardı o sorun düzeltilebilir

Kızlar Ne Diyor 1

• Seni ilgilendiren ne ki fenevli? Sen kendi takiminla ilgili sorular sorsana

0|1
    1|0
    • FenerBahçeli olmam GalataSaray hakkında konuşmayacağım manasına gelmez ki siz her türlü muhabbette FenerBahçe ile ilgili yorum yapmasını bilirken bana karışma demek düşmez. FenerBahçeli olsam da olmasam da her takımla ilgilenebilirim. Cevap verecekseniz verirsiniz vermeyecekseniz vermezsiniz.
      Dikkatinizi çekerim sadece bir şık sizin aleyhinize idi taraflı olarak da bu soruyu yöneltmedim. Futbol ile ilgilenmek sadece kendi takımını izlemek değildir.

• Yerici konusamazsin

• Soru da yerici konuştuğumu ne gördün ki. Siz direk sanane tavrında konuşmadınız mı. Şıklara bakın sadece 1 şık GalataSaray aleyhine o da espri ile yazılmıştır. Diğer şıklar gayet GalataSaray için soruda olduğu gibi çözüm odaklı sunulmuştur.

Erkekler Ne Diyor 6

• Öncelikle şunu söyleyeyim isterlerse bana 5 tame şampiyonluk versinler yinede Fatih Terim gibi dönek bir adamı getirmezdim Galatasaray da oyuncu kadrosuyla ilgili sıkıntılar var Burak tan falan medet umulmaz

0|0
    0|0
  • Bir fenerbahçeli olarak diyorum ki;bence gaaaassray (onlar öyle diyor takımlarına) da heç bir sorun yok. Nerden çıkardın sorun morun olduğunu.)))

0|0
    0|0
  • kulübü fenerbhaçye satarım aziz başkan halleder artık ben olsam bizim altyaı yaparım :DDD

1|0
    0|0
  • tüm zengin yöneticilerin elini cebine sokmasını ve borçların ödenmesini isterdim

0|0
    0|0
  • GS nın futbolcularını satarak

0|0
    0|0
  • Üzüntün sevincimizdir, beter ol galatasaray :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...