Bir zamanlar selçuk inanı ne çok severdik bütün fufbolcular ıslıklanırda selçuk ıslıklanmaz derdim bu konuda sizde yanıldınız mı?

bir zamanlar selçuk inan sorularından geçilmiyordu spor avrupanın en iyileriyle karşılaştırılıyordu alın işte nazara geldi başını yediniz selçuğun

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• benı bıle kendınden nefret ettırdıyse daha ne halt yemeye oynasınkı bu takımda.. defolsun manıtasıyla yesın paralar bıtınce gelsın!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Selçuk İNAN vasat bir ortasaha oyuncusudur.
    Bir Oğuz ÇETİN, Tugay KERİMOĞLU, Hagi, Sergen YALÇIN, Alex, Şifo Mehmet,
    kalitesinde olamamıştır.
    Veli KAVLAK, Selçuk ŞAHİN, Yekta, Ceyhun GÜLSELAM lı Türkiye liginde Galatasaraylılar tarafından Orta sahanın yıldızı ilan edilen vasat bir oyuncudur.

0|0
    0|0
  • Biraz kapris yaptı geçen sene burak la birlikte
    snejder in gelmesi zten onun geri plana atılmasına sebep oldu
    Aslında bile bile lades oldu
    Yoksa bu çocuk arda gibi çok kaliteli yerlere aday biriydi

1|0
    0|0
  • Selçuk dediğin adam kim? Kılıbığın karı kılık'lının teki topu öldürüyor geri paslarla korkak futbolcu. Adama acımayın trilyonlar alıyor , sen git ölen madencilere asgari ücretle 2-3 cocuk okutan babaya acı koçum

0|0
    0|0
    • Uslubuna dikkat et

• selçuk galatasaray'da para için oynayan kişi. Koyu GALATASARAY'lıyım burak yılmaz dediğin adam kendini yere atmak'dan başka birşey yapmıyor ayıp değil mi?

• hiç kimse kusura bakmasın gs taraftarının aptallığından başka birşey değil selçuk un gs te neler kattığını çabuk unuttular belki de takımda en çok sahip çıkmaları gereken adam

0|0
    0|0
  • O düzelir de Burak düzelmez.

0|0
    0|0
  • bizde de selçuk şahın vardı bı ara bayan cidden.)

0|0
    0|0
    • bizim selçuk başkaydı ya

• hayırdr neyı vardı selcugn sıradn bı topcuydu bn 40 yıldr futbolu takıp edıyorum bı özellık göremedm bı kc frıkık dısında elınızn hamuruyla futbol tartısmayn gıdın sogan dograyın bayan.)

• bende yeri hala ayrı. bu rezil yönetim özellikle gelmiş belli. nekadar inandığımız değer varsa soğutcak nefret ettricek. ama gelmem bu oyuna

0|0
    0|0
  • şu an için evet çok kızgınım sen de her gün sorarak benim kızgınlığımı tazeliyosun !

0|0
    0|0
  • Vallahi Burak daha beter olsun da Selçuk için üzülüyorum.

0|0
    0|0
  • oda adam gibi top oynasın ıslıklanmasın. geldiği zamanki performansından eser yok.

0|0
    0|0
  • köstek olunmayıp destek olunsa psikolojisi düzelir. selçuk psikolojikman bitik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ah be guzel kaptanim benim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...