Selçuk İnan ve Burak Yılmaz daha ne zamana kadar ilk 11 de oynamaya devam edecekler?

Bugüne Kadar tuttuğum takım hakkında özeleştiri yapmaktan hiç kaçınmadım çünkü kendimizi eleştirmezsek doğruyuda bulamayız Selçuk ve Burak bugün dünyada hiçbir yerde kazanamayacakları parayı Galatasaray da kazanıyorlar hiçbir yerde göremeyecekleri değeri yine Galatasaray da görüyorlar ama buna rağmen hala neyin tribini atıyorlar anlamış değilim bu iki oyuncudan Selçuk'u ayrı yere koyuyorum çünkü onun yetenekli ve ne kadar iyi bir Galatasaray lı olduğunu biliyoruz ama ben şahsen Galatasaray gibi bir dünya devinin forvetinde Burak kalitesinde bir oyuncunun oynamasına katlanamıyorum bu oyuncuyu oynatıp Olcan gibi bir oyuncuyu kadroya almayan Prandellininde istifa etmesi gerektiğini düşünüyorum peki sizin görüşünüz ne?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• renktaş ben bu selçuk inanı hele hiç anlamıyorum ya anlamak istemiyorum tam kontra atağa çıkılıyor hücum yapacakken geri pas yapıp rakip savunmayı rahatlatıyor hanzo yeminle ben kız halimle bile bu mantıksızlık diyorsam kendi bunu nasıl yapıyor burağa gelince her zaman söyledim burakla olmaz bu sene diye pislik aysal sanki tuttu ikisininde sözleşmesini uzattı yeminle sabri daha iyi bunlardan ya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Selcuk ve burak hakkinda birsey soylemeyecegim. Ama olcanin ozellikle balikesir kadrosuna dahi alinmamasi cok yanlisti. Hoca hangi kafayi yasiyor merak ediyorum. Adami alana kadar bir taraflarini yirttilar simdi birak 11i kadroda yok. Boyle tuhaflik hicbiyerde yoktur herhalde.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İstifa kısmı hariç yerden göğe haklısın. Ah şu yabancı kısıtlaması belimizi bükmeyeydi...

0|1
    0|0
    • Prandellinin kalması gerektiğinimi düşünüyorsun?

• Geçen sene ben eğer Lucescu gelmeyecekse Mancini kalsın diyordum ama malesef böyle bir duruma geldik tamam haklısın bu kötü gidişatın tüm sorumlusu Prandelli değil ama sağ bek Tarıkı sol bekte, sol açık Yasini sağ bek oynatmakta pek akıl mantık işi değil Dzemaili diye bir oyuncu aldırmış adamın Yekta dan fazlası yok geçen sene bir ton para verdiğimiz Telles in artık yüzünü göremiyoruz aynı şekilde Olcan da kadroda yok

• Fahiş hatalar hepsi, seninle farklı düşünmüyoruz. Ama Prandelli'nin bir anda harcanması taraftarı değilim.
      İyi futbol, iyi futbolcularla oynanır. Haldun Üstünel gideli, bir iki isim hariç transferde çok ağırız, başarısızız. Yumurta kapıya dayanınca alınan futbolcu da ne kadar fayda getirecek ki.
      Yardımcıları arasında futbolumuzu "tanıyan" birileri olsaydı keşke. Bir şekilde hocayı dengelerlerdi.

• Burak'ı geçen seneden beri eleştiririm.
    O zamanda demiştim Burak Galatasaray'ın 1. forveti olacak bir adam değil diye.
    Selçuk'un yeri ayrı zaten o adamın kötü oynamaya hakkı var krediside var ama 2 senedir yok pahasına oynuyor.
    Olcan konusuna gelirsek dün bir açıklama gördüm bursaspor maçından sonra topu havaya dikerek hocaya sitem etmiş beni niye yedek bıraktın diye sırf o yüzden oynayamıyor. Zaten hoş Olcan'ın bize katkısının fazla olcağınıda sanmıyorum.
    Prandelli'de suç değil asıl suç yönetimde.
    Sezon öncesi kampında yıldızlaşan amrabatı gönderip bruma gibi son vuruşları ve son pasları yapamayan adamı tutmaları ilginç.
    Onuda geçtim Veysel'i oynatacağına orda ondan iyi tarık'ı almışken sol bek oynatarak adamı harcamakta tam bize göre bir hareket.

Veysel'i oynatacağına sabriyi oynat en azından hem hırslı hemde daha hızlı.

0|0
    0|0
  • İtalyan ekolünün Galatasaray'da tutmadığını görüp. Alman veya Hollanda ekolünden bir teknik direktör getireceğiz deyip. Daha sonra yine İtalyan teknik direktör getirme kafasını yaşamaktan kaynaklanıyor bu sorunlar. Ünal Aysal'a destek olmaya devam etsin Galatasaray camiası. Önce Fatih Terim'le anlaşamıyor diye taraftarını da kandırıp Fatih hocayı takımdan göndertti. Kulübü mali açıdan zor duruma düşürdü. Plan yok program yok transferler fiyasko. Fatih Terim sayesinde alınan başarıların kredisi kullanıyor ama böyle devam ederse Galatasaray taraftarı yakında yönetim istifa diye de bağırmaya başlar. Yani benim demek istediğim Selçuk, Burak, Prandelli'ye gelmeden önce gitmesi gereken Ünal Aysal ve yönetimidir. Fatih Terim zamanında takımın yıldızları olan Selçuk, Burak ne oldu da Terim'den sonra böyle düşüşe geçtiler. Demek ki oynatmasını da bilmek gerekirmiş. Hee emek hırsızı Burak daha beter olsun da Selçuk İnan'a üzülüyorum. Keşke zamanında Avrupa'ya gitseydi.

0|0
    0|0
    • Fatih Terim olayında Ünal Aysal ın hiçbir suçu yok başkanın yerinde bende olsam bende aynı şeyi yapardım ayrıca bütün başarılar Terime ait değildir Fatih Terime bu kadar iyi imkan sunan adamda yine Aysaldır ayrıca Aysal yönetiminden önceki başkanlar özellikle Adnan Polat Gs zor durumdayken teklif götürmüş ama Terim bütün teklifleri reddetmişti

• Galatasaray düşmanları ile ortak çalışan bir adamı gerçek Galatasaray lılar sevmez sen bakma Galatasaray şu anda başarısız diye Terim diye ağlıyor onlar eğer Galatasaray şimdi çok başarılı olsa büyük başkan Aysal diyeceklerdi Fstih Terim 2000 yılındada Gsyi satıp gitti

• Şimdi değil belki ama ileride zor durumdayken yine Fatih hoca yetiş bizi kurtar dersiniz.

• Her oyuncunun performansının çok düştüğü gönderilmesi gerektiği zaman vardır Selçuk geçen sezon satılmalıydı artık işe yaramaz.. Burak'ın gelmesi zaten hata o adam futbolcu bile değil benim gözümde.. yalan koşu yapar yapmacık oyun oynar.. hazıra konmak ister.. bu ülke futboluna Burak yılmaz, Sabri, Necati ateş gibi isimlerle çok zarar verildi bu adamlar Futbolun keyifli yanını da yok ediyorlar.. bence bu takıma yabancı hoca getirilmemeli.. Galatasaraya iyi formu olduğu yıldaki Elmander gibi baskı yapan hırslı korkusuz gerçekçi oynayan forvet lazım.. Burak korkak ve yapmacık.. bu sistem de işe yaramaz kanat oyuncusuz oynuyor prandelli.. elindeki Bruma, Emre çolak, Olcan alternatiflerini kullanmalı hatta Engin takıma yeniden alınmalı Yasin de boş..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle istifa etmeli selcuk konisundada katiliyorum olcanin oynama konusundada hem fikirim burak konusu ise brz karisik ama gsde bir devrim olmasi sart italyanlar nedense tutmadi.

0|0
    0|0
    • Takımda sistem diye birşey kalmamış ileride pas bile yapamıyoruz Sneijder ve Melo dışında iyi pas yapabilen oyuncu yok kimin nerde oynadığı belli değil

• Necip Uysal ve Cenk Tosun'u verelim size kanka...

Bizim yedek kulübesinden transfer yapmayı seversiniz siz

0|1
    0|1
  • burak gol kralı olduğunda bile iyi bir forvet olmadığını söyledik. selçuk iyi bir orta saha ama huzuru yok

galatasaraydaki en büyük sorun yerli yabancı ayrımı (bunun sebebi başkan)
    ikincisi yönetim arasındaki huzursuzluk (bunun sebebi de başkan)

0|0
    0|0
  • Selçuk değilde Burak'a çok sinir oluyorum. Hem kötü hemde tripler söylediğin gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...