Bugün tvde ne var?

normalde tv izlemeyen biriyim ama bütün gün evdeydim ve haliyle canımın sıkıntısı tavan yapmış durumda bende açimde televizyon izliyim dedim demin şöle bi kanalları gezdimde bi tane işe yarar bişey bulamadım.. sizler bugün ne izliceksiniz? şöyle güzel sürekleyici bişeyler varsa sölersenz sevinirim teşekkürrlr :)

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Tv de izleyecek birşeyler arayacağına internet üzerinden film izlemeyi düşünmüyorsun.Tv de ne zaman bir b*k oldu ki. :)

0|0
    0|0
    • bugün 2 tane izledim zaten sıkıntı geldi filmden bende tvye açilim dedim biraz :)

• pek izlemem zaten yaz geldi ısıtıp ısıtıp aynı programlar var.en iyisi mobil internet otobüsten yazıyorum.

0|0
    0|0
  • Teletexlete bakiver

0|1
    0|0
    • Klitschko boksun içine etti.. Tyson maçı olacaktı ki..

• Tyson kral sporcudur. Genelde kısa biter maçları 2. round sonrasını göstermez.. Gösterirse de Knockdown lu :)

• trt 1 de hababam sınıfı vardı simdi bitti yarın da bir sonraki bölümü varmıs :)

0|0
    0|0
  • Akşam ünvan maçı var benim için klitschko.. Diğer program hakkında bilgim yok..

0|0
    0|0
    • Hangi kanalda? Saat kacta?

• Ben 5 yil box yaptim. tysan icin sabahlara kadar uyumayip mac saatini bekledigimi bilirim

• Kral adamdi:) hilifieldin kulagini almasa daha iyiydi ama;))

Asil pitbul o idi be.

• 4 te tenis kadınlar finali vardı geçti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• survıvor bitti mi?

bittiyse bişe yoktur

0|0
    0|0
  • haftasonları güzel şeyler olmuo ama hftaiçi saat 4:30 kadar doluyum:)tv

0|0
    0|0
    • :) ah ah hafta içi gündüz kuşağında neler oluo çok merak ediorum aslında :) özellikle duyduğuma göre doktorların tekrarı varmış showda onu isterdim izlemek :) :) ama fırsatım olmuo işte

• hemen ben programımı anlatayım:)9 çerekte fatmagülün suçu ne var ardından umutsuz ev kadınları başlıo hemen aşkı memnu ardınan 2:30 da adını feriha koydum 4:30da bitio ardından yaz sürprizi var sonra haberler başlıo nete geçiorm:) doluyum doktorlarada umutsuz ev kadınları reklama girdiğinde bakıorum:)

• Şu an Star izlemelisin, ardından 2.seriyi :)

0|0
    0|0
  • Johnny Bravo.

0|0
    0|0
  • Bir şarkısın sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...