KPSS çalınan sorular beyazkalem tarafından deneme olarak yayınlanmış! Ne düşünüyorsunuz?

link bu ülkeden tiksiniyorum artık. müslüman hükümet alın size kul hakkının alasını yiyorlar haram zıkkım olsun hakkımız.. bu da haber link

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Lan şu şakirtlerden, nurcu tayfasından nefret etttiğim kadar hiçbir şeyden nefret etmiyorum, edemem de...

6|1
    0|0
    • Aynen hep aynı terane, çekip gidesi geliyo insanın. Ben de nefret ediyorum hibineler..

• Bence sakirtlerle takilmalisin flo sag gosterip sol vurmak gerekiyor bu zamanda :O

• Sana dedim badem bıyık bırak belki bir işe yarar diye. Dinlemedin.

• link

burada da var.

Sorular normalde sınavlar bittikten 2-3 gun sonra cıkacagına sınava girenler beklemesin diye beyazkalem sitede yayınlamış gibi sacma sapan bir acıklama geldi

0|0
    0|0
  • ÖSYM Basın Açıklaması: link

"İhtimaldir ki", soruların telifini ödeyip sınavdan sonra almışlardır.

1|0
    0|0
    • "imla kuralları, noktalama işaretleri, sorulardaki eksiklik vb. diğer detayların soruların, sınava giren aday/adayların hafızasında tutarak bazı yayın organlarına kasıtlı olarak servis ettiği, sonradan zihinde tamamlanmış sorulardan oluştuğu görülmüştür."

Adamlar işi artık makaraya almış, bildiğin dalga geçiyorlar.

• Sinavin adini Cemaat Personeli Secme Sinavi (CPSS) olarak degistirsinler bari

2|1
    0|0
  • oh ne ala mualla

1|0
    0|0
  • haberden çok beyazkalemin savunmasına güldüm...öğrenciler ve öğretmenleri toplayıp akıllarında kaanları yazdık demiş.60 sorunun 57 sini tutturmak demek 342 cmle demektir.bunu aklında tutabilien zihniyetei alnından öpmek lazım

3|0
    0|0
  • kul hakkı yiyen insanlar başka bir şey değil onlarca insanın emeği varken sadece şakirtler işte

1|0
    0|0
  • link

ben de dun sordum sorular da mevcut elımde..zaten yakında amerıkaya gıdıp vatandaslıktan cıkcam o yuzden artık sorun etmıyorum burda hak denen bırsey yok...

0|0
    0|0
  • bunun müslümanlıkla alakası yok her başa gecen hükümet kendi zihniyetine uygun insanları yerleştirmek ister

bunun sebebi de yerini ideolojisini saglamlaştırmaktır

ayrıca dinle siyaseti karıştırmamak gerekli burası laik bir ülke yani devletin dini yok

kamu alanın da da herşey degişiyor ve degişim çok önceden başladı

0|0
    1|0
    • Devletin dini yok ama hükumetin var. Sorun orada zaten.

• Sen kendini bunlarla mı avutuyorsun?

Kendi zihniyetini yerleştirecek diye, bunca insanın hakkı, emeği, parası ne olacak?

• ben önceden girdim bunun böyle olacağı belli idi.girmek istemedim iyiki girmedim.45 alan formalite icabı girip memur olanlar oldukçada girmem.katsayı yoktu o zamanlar torpil geliyorum dedi.

1|0
    0|0
    • Sana dedim badem bıyık bırak belki bir işe yarar diye. Dinlemedin.

• istersem bala biyikli olsam bile beni almazlar.torpil devri kalkti.artik deniz alti torpido donemi basladi.citayi yukselttiler.

• Ne bekliyordunuz ki yıllardır dönen bir tiyatro bu çevrede uyduruk bir ünide işletmeye güç bela giren öğrencilerin bir sene sonra marmara hukuğa girdiğini bile gördük. Bütün ülke cemaat taraftarı olsa torpili kime yapacaklar merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • 2 sene daha sabredin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• pilavlı muhabbetlere katılın katılın dedim, dinlemediniz.bakın ne oldu !

7|2
    0|0
  • Ülkede şerefsiz gırla. Çalıştık da ne oldu, mal gibin kaldık gene.

6|1
    0|0
  • %50 versin bunun cevabını!

Sorunda müslüman hükümet diye geçiyor, ne müslümanlığı, bunlar var ya bunlar insanı müslümanlıktan soğutuyorlar..

O yüzden din, iman diyenden her zaman korkacaksın!

Kim ki böyle ulu orta, sürekli Allah'tan söz eder, her türlü dalavere onlardadır.

Diyecek çok şey varda daha..

Nokta!

2|1
    0|0
    • gerçekleri söylerim savunma yapmıyorum

ayrıca hüküm verildikten sonra sadece izlemek kalır

zaman kulağına fısıldar

bana bırak

• İsyan etmeyin önceden çalınmadığının garantisi verecek kimse varmı

Yani 1980 ve 2000 arası çalınmadığın garantisi verecek kimse varsa söylesin

Şimdi internetin görsel basının fısıltı gazatesinin çoğaldığı bu devirde

Herşeyin bilgisayarlar yapıldığı bu dönemde senin Fecebook un Msn nen Twitter in çalınıyorsa

Bunları çalanlar sizce kimler bu devletten mi.Kendi içlerinde çatlak var mı

Yoksa karalama politakasımı

0|0
    2|0
    • sırf not olsun diye söylüyorum 1980le 2000 arasında bu amaçla kullanılan bir sınav olmadığı için çalınması muhtemel soru da yoktu...

• sınav zamanı en yakın cemaate tayfa olcam anasını satıyım

4|1
    0|0
  • artık hiçbişiye şaşırmıorm bu sene en büyük kazığı yedik ztn bütün 12 ve mezunlar olarak.

0|0
    0|0
  • Her sınavda olduğu gibi bunda da olacağı kesindi zaten.Hiç şaşırmadım. Cemaatçi bir hükümetten de bu beklenir. Çalmayı bile doğru dürüst yapamıyorlar :)

0|1
    0|0
  • Neden hep KPSS soruları çalnır

Nerde ÖMSS LYS LGS VEYA DİĞERLERİ Neden hep bunun üzerine gidilir ki

0|0
    1|0
    • ne mezunu olduğundan çok kpssden kaç puan aldığın belirleyici. çünkü bu son dönemeç. bu sınavdan alacağınız puana göre bir işe yerleştirileceksiniz. devletin yükselmeye layık bir memuru olacaksınız. bilmem anlatabildim mi? sbs sorularını çalarak yalnızca çocuğun iyi bir okula gitmesini sağlarsın ki çocukta kapasite yoksa zaten çuvallar yani sistem dışına itilir.

• Ohal hemen kuzenim aramaliyim. Aylardir bu sinava hazirlaniyordu. Verdigi emekler bosa çıktı desene. :/

0|1
    0|0
  • 2010 da da aynı mevzu oldu önce kopya yok dedıler sonra baktılar kapatamıyolar var araştırıyoruz dedıler kaç tane kopyacı cıktı ortaya ne oldu onlara hiçbişey atandılar formaliteden sınav ıptal ettiler..sabır sabır nereye kadar..

0|1
    0|0
  • Nasil yani ya:@

Ne olacak onca emekler?

Turkiye'den nefret ettirdiler,ulkeme gitmek istemiyorum yeminle.!

0|0
    0|0
  • Doysun aç amipler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...