Sorun kalça ve göbek.?

Az bir göbeğim var ve kalçam geniş af edersiniz ama popo var ama toplu değil düşük sizce nasıl spor uygulamalıyım sorunlu bölgelere 45 kiloydum ama ayakta duramazdım şimdi 59 kiloyum 155. Boyum yağlarım çıktıı off kilo vermiyorum çünkü tansiyonum düşünüyor ayakta duramıyorum zayıfken..

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• fitness yap kardio ve bölgesel adele hareketleriyle hedefine ulaşırsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• nedir bu bayanların vucutlarından şikayetci olmaları bir türlü anlamıyorum. ideal kiloya gelmişsin. haline şükret.

0|0
    0|0
  • Az ye ve internetten Yaz motobolizma yi hizlandiran besinleei arastir tez zamanda zayiflarsin

1|0
    0|0
  • kadın dediğin kalçalı olacka

1|0
    0|0
  • Plates plates ewladim :)

1|0
    0|0
  • boyuna göre kilon fazla cidden. kolay gelsin az ye fazla su iç. bol bol hareket :))

1|0
    0|0
  • ben beyin diyorum

0|0
    0|0
  • okadar kilo nasıl aldın ki

0|0
    0|0
  • Allah kurtarsin;) biraz daha yuklenirsek intihara kadar yolu var iyy nazil vercen kiz onu yandin sen yemek yeme 5 saat spor yap böyle yaşanmaz;p

0|0
    0|0
    • Yaa inanmıyorum off nasıl vercm walla yataklık oluyor um diyet yapamıyorum ben :(

• Hee tamam Sağol..:)

• ;) ne yaptik ki intara sürüklemeye calistik her zaman bekleriz ama videosunu izleme imkani varsa izle

• squat ve eliptik

0|0
    0|0
  • poponu çalıştırmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Gormek lazim

0|0
    0|0
  • Wowwww işin zor

0|0
    0|0
  • Iyi salmisin valla o boy o kilo falan. Spor olmadan kilo vermeden olmaz.

0|0
    0|0
    • vermemmi lazım kilo nasıl spor 50 uygunmu peki yürüyüş yapsam olurmu

• Senin yuruyus kosu kardiyo calisman lazim o toto gobek gitmez baska sekilde.

• Teşekkürler. .

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...