Dün Fenerbahçeye verilen Penaltı kararı sizce dogru muydu yanlış mıydı? Neden?

Dün Fenerbahçeye verilen Penaltı kararı sizce dogru muydu yanlış mıydı? Neden? Dün Fenerbahçeye verilen Penaltı kararı sizce dogru muydu yanlış mıydı? Neden?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• oğlum olursa GÖKHAN
    kızım olursa GÖNÜL koyacağım.
    gökhanım emek hırsızlığı yapmaz rakip oyuncu bile çektiğini itiraf etti

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Üfledi bence Antepli oyuncu, yoksa niye düşsün Gökhan :) Yalnız nefesi de epey kuvvetliymiş!

Dün ağır konuşmamak için bölüme uğramadım ama yine de hıyar herifler demek istiyorum. O hakem olacak düdüğe de (en masumu o yine de), hacıağadan bozma Aziz'e de, kuklası federasyona da... 2. ve 3.'ye, ayriyetten, Ortaçağlardaki bilmem kime ait "tarihin en uzun parmağını" gösteriyorum.

Hilebaz federasyonun dibi tutmuştur artık...

0|2
    0|1
  • Şerefsiz Gökhan Galatasaray maçında da aynısını yapmıştı ama hakem yutmamıştı. Bide yemin ediyo it

0|1
    0|1
  • penaltıyla uzaktan yakından alakası yok. anket açsaydın iyi olurdu yüzde 10 luk bir kısım penaltı derdi o da aziz yıldırım kafasındaki fanatik fenerliler onlara göre her şey mübah.

0|1
    0|0
  • büyük takım lobisi malesef

0|0
    0|0
  • Gaziantepli 3 harfiler celme takti ondan dustu :D haahha yok boylle bir penalti ya sonra yok sike bizde bilek hakki su bu

0|0
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak bunu gökhana yakıştıramadım... takımdaki en "Adam" dediğim oydu ve dün bu imaj silindi artık.

0|1
    0|0
  • Türkiye de Fenerbahçe hala şike yapiliyo tüm federasyonda bunu destekliyor bu kadar basit

0|1
    0|0
  • tabi ki yanlış.. adam dokunmamış bile.. türk futbolunun... koydular... :S

0|1
    0|0
  • Penaltıyla alakası yok. Bunu futboldan biraz olsun anlayan soyler.

0|1
    0|0
  • Kankası çıkmış yan hakem

0|0
    0|0
  • şike var bence

0|0
    0|0
  • Penaltı ! Gökhanın arkasındaki adam gökhanın ensesine üflüyor. Bu rüzgardan kaynaklanan durumdan dolayı gökhan yer çekimine karşı oyamıyor.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gökhan Gönül gerekli açıklamayı yaptı zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...