Arkadaşlar hollanda takımları bizden iyiymiş ne diyosunuz bu konu hakkında?

@seffunr adli arkadas feyenord taraftariymis ve hollanda takimlari bizden iyiymis. En son ne zaman gordunuz bir hollanda takiminin bizi yendigini? Bide milli macta gorusuruz dedi siz ne diyorsunuz bu duruma?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• haklı ajax bizim kulüplerimizden kat kat iyi bir kulüp
    psv desen o da öyle

0|0
    0|0
    • Ne zmn mac yapsalar bizimkileri yenemiyolar ama. Eskidendi onlar

• Alt yapi zaten onlari oyle yapan sozum yok. Ama bana hollanda takimin en son yari final oynadigi ve gruptan ciktigi seneyi yazar misin?

• 2002 2003 ajax 2004 2005 2006 2007 psv
      çeyrek final gördüler
      ajax zaten daha geçen sene gruptan çıktı
      psv uefa kupasında aynı başarıları her sene yapıyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Hahaahhahahhahahahahahahhahahayayyayayayat bana hak verenler cok cok saolun ❤️❤️❤️❤️❤️💏💏

1|0
    0|0
  • Cok biliyor o 😄

0|0
    0|0
  • Sowieso ajax amsterdam voor het leven! ♡

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Feyenorda futbol dersi verdik

0|0
    0|0
  • Ajax'ın Psv'nin Feyenoord'un mazisi hiçbir Türk takımı ile kıyaslanmaz ama bugün için kesinlikle geçerli değil bu, daha 1 ay önce Beşiktaş Feyenoord'u paspas etti. Hollanda liginde öyle bir futbol mentalitesi var ki ben oynasam senede 50 gol atarım

0|0
    0|0
  • hollanda takımları iyi olur ama yıldız tutmuyorlar yoksa bizi ezerler, feyenordun kimleri sattığını bilmek lazım.

0|0
    0|0
    • Iyide o haldeykende uefa da gorduk ligde gorduk. bir porto mu sanki?

• Yabanci sinirlamasina demiyorum. Adamlarn son yilda basarisi yok. Gs tek basina daha basarili onlardan birak ki bjk fb katilmadi bile.

• başta yazdım bak bizim aldığımız oyunculara bak birde onların yetiştirip ne paralara sattığına adamlar işi ticarete dökmüş bu onların kötü takım olduğunu göstermez. Satmadıklarını düşün... Biz arap ülkesi gibiyiz gelenler yaşlı bir genç bruma geldi felç ettiler adamın değeri en %50 düştü olacak iş mi sen satacaz diye 9 m veriyon Türkiyenin pazarı kaç ki kaçtan satacan onu, adamın değeri iyice düştü birde geliştirmek için adam alcaksan sistemin olacak alıp geliştircem demekle olmuyor, bu niyetle futbolcu alıyorsan en fazla 5 verirsin Türkiye pazarında, halimiz içler acısı bana göre, bjk-fb katılmadı diyorsun tamam milli takımda nerdeydiler yerli olarak ön plana çıkan oyunculara sahipken neredeydiler, biz ezildik diye üzülürken adamlar sahada dolanıyordu.

• Ajaxın tarihi yeter beeee..

0|0
    0|0
  • Hollanda mıllı takımı ıyı ama bu son yıllarda hollanda takımlarında gerıleme var eskısı gıbı degıller.

0|0
    0|0
  • Doğru söylemiş bizim milyarlik eseklerden bir bok olmaz

0|0
    0|0
  • En son feyenorda 3 tane atmıştık hatırlıyorum :)

0|0
    0|0
  • psv takımı trabzona 4 ya da 5 tane attıklarını hatırlıyorum 2 sene önce

0|0
    0|0
Yükleniyor...