Bir masal kahramanı olmak isteydiniz bu hangi masal olurdu?

Günümüzde masalların yerini alan bir çok şey varken ve masallara olan ilgi kaybolmuşken masalların sıcaklığını hiç birşeyin veremediğini düşünen biriyim.Masal dinlemek ve masal kitapları okumak küçükken hoşlandığım en güzel şeylerdendi.Masal dinlerken gözlerimi kapatıp orda olan şeyleri hayal edip bazende onların yerine kendimi koyardım.Sizede bu konuda bir soru sormak istiyorum...

Bir masal kahramanı olmak isteydiniz bu hangi masal olurdu ve hangi kahramanın yerinde olmak isterdiniz ?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• örümcek kadın

0|0
    0|0
    • Hangi masaldı o hatırlayamadım ?

• link link de atıyım:D

• Tamam. iyi. :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Uyuyan güzel olmak isterdim çünküm ben uykuyu çok seviyorum yada neydi o biri vardı kuleden saclarını uzatıyordı dur bulcam şimdi heh rapunzel. Neden bilmiyorum onu da cok severim..

1|1
    0|0
  • pamuk prenses :D

0|1
    0|0
  • kırmızı başlıklı kız:)

0|0
    0|0
  • Rapunzel

0|1
    0|0
  • deniz kızı ariel olmak isterdim hep su da ne güzel :D

0|0
    0|0
  • külkedisi

0|0
    0|0
  • sailor moon

0|0
    0|0
  • rahatlamaya çalışıyordum bugün. pek becerememiştim. sonra küçük prensi okudum biraz. iyi geldi. küçük prensin çiçeği olsaydım. :D kitaptan sonra ben de kendi dostum için ne yapsam da keyfini yerine getirsem diye düşünmeye başladım. henüz bulamadım.

0|0
    0|0
    • yanımda olsa sarılırdım da, şimdi ya bir şey söyleyeceğim, ya da bir şarkı dinleteceğim.

Erkekler Ne Diyor 7

• Bağdatta halı üzerinde uçan kimdi ya, Sinbad mıydı!? Sinbad olayım ben.

0|0
    0|0
  • Güliver veya Aleaddin olabilir.

0|0
    0|0
  • Pinokyo! link

1|0
    0|0
  • Alladdin olur lambayı alır, lambayla beraber hikayeden çıkmayı dilerdim.

0|0
    0|0
  • kurşun asker

0|0
    0|0
  • he man

0|0
    0|0
  • Casper oldum gitti

0|0
    0|0
Yükleniyor...