Cünüpken imam nikahına şahit oldum, kabul olmuş mudur nikahları?

benim bi yakınımın nikahı kıyılacaktı ( imam nikahı ) ,bende yanlarındaydım,babası sahit olacaktı imam olmaz dedi,bana sen ol dediler ,bende aksine cünüpdüm ..adamlarada abdestsizim diyemezdim yani..mecburen şahit olduk,şimdi çocukları dahi oldu,sorum şu bunların nikahı kabul ollmuşmudur,başka erkek yokmuydu diye sormayın,yoktu çünkü ben ve başka bi erkek vardı ,oda şahitti :((

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• gıttı nıkah

0|0
    0|0
  • Cunup forever ;))

0|0
    1|0
  • bile bile kıymamışlar ki.olmuş olması lazım

0|0
    0|0
  • cünüpsüz olmanın zararları işte:P

0|0
    0|0
  • olmamıştır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• şimdi sen bunu ciddi bir yere soracan eğer olduysa ne ala .olmadı ise çaren yok onlara durumu anlatacaksın.niikah tazeleyecekler

0|0
    0|0
  • bey abi eger senin sahitlik kabul olmazsa nikah duser

nikah duserse birlikte olan insanlarin yaptiklari zina haram olur git bunu cami hocasina sor yuzyuze soramiyorsan telefonla ara

birde neyse Allah Affetsin...)

0|0
    0|0
    • birde ne?

• bi laf var o geldi aklima

adam sandik essegi deymedik yeri kalmadi anlimiza

ustune alinma diyecem ama acik soZlu oldugumdan soyleyi verdim

• ben onu bunu bilmem, nikahın şartlarından olmadığı yazılıyor, ama kimileri de senin gibi düşünüyor. fikrimi yazmıyorum, yazılanı yazıyorum.

• kardeşim aynı durumdan bende muzdarip oldum bilmeden bazı kişilere sordum bilmeden olduysa bunun bir sakıncası yokmuş 2 rekat ta tövbe namazı kıl birşey olmaz zaten senin şahitliğin kabul olması için müslüman olman yeterliymiş

0|0
    0|0
  • nikahın şartlarından değildir. kabul olur. ama olmaz diyenler de vardır.

1|0
    0|0
  • Sevişebiliyorlarsa sorun yok -_-

0|0
    0|0
Yükleniyor...