Hiç spor yapmayan birinin 10 dk koşması?

10 dk hızlı modda koştum 20 dakika mekik bisiklet hareketi ve kalça sıkılaştırma hareketi yaptım. Çok mu kötü?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• 30 dakika kardiyo gayet iyi normal bir sporcuda 30 dakika filan kardiyo yapar zaten kendini zorlamadan tabi sen biraz yorulmuş olmalısın :) zamanla alışırsın yükseltirsin seviyeni :)

0|0
    0|0
    • ölü gibiyim şu an dün sadece koştum 10dkyı geçmiştir ilk başlarda acıma oluyor ama zorluyorum biraz kendimi sıcaklığa bırakıyor acının yerini birde şu an midem bulanıyor çok muzorladımki

• teşekkür ederim bilgiler için pm atacağım

• peki atarsan yardımcı olurum :)

Erkekler Ne Diyor 7

• gayet iyi ama 10 koşmak yerine 3 dk koş 3 dk yürü nabzın sabit kalmasın ve unutma 120 nabız atışı 120 nin üstne çıkınca yağ yakımı meydana gelir ve en az 30 dk da etki eder koşu bandında çok zaman geçirme eklem sağlığı için riskli onun yerine dikey yatay bisiklet kullan idmandan önce bebek aspirini ve sade kahve iç enerjin daha iyi olur kolay gele başarılar :)

1|0
    0|0
  • iyisin gayett

0|0
    0|0
  • Hiç spor yapmayan birine göre iyi

0|0
    0|0
  • Bugun mu yaptin?

0|0
    0|0
    • dün ve bugün. dün sadece koştum

• koşamaz bir anda

0|0
    0|0
  • biraz daha yap

0|0
    0|0
  • bence çok yüklenmişin kendine önce yürüyüşel başla sonra artır temponu yavaş yavaş

0|0
    0|0
    • yürüyememe gibi bir sorun olur mu

• yok vucuduna yazık... birden yüklenme kasların başınagrırı... yavaş yavaş geliştir kendini ben bu şekilde 6 ayda 10 k, lo verdim

• o kadar sabırlı olsam ohoo..

Kızlar Ne Diyor 1

• spordan nefret edıyorum ama kılo vermek fıt olmak ıcın gereklı ıste ne yaparsan yap 30 dakıka kadar sursun kos ip atla fılan 30 dakıkadan sonra yag yakımı baslıyor

0|0
    0|0
    • hiç yapmıyorum normalde okadar fazla yapamamki..

• dınlenerek yap 30 dakıka aynı hızda kosmak zorunda degılsın bayılcak gıbı olmadan yavas yavas alısırsın

Yükleniyor...