Bodyci Abiler Bir Bakın Hele :)?

Arkadaşlar öncelikle selamlar.. İyi bir vücut yapmak istiyorum, bu işte yeniyim. @Nicomedia41 abinin vücudu gibi bir vücut ne kadar sürede olur? + Bir şey kullanmak şart mı? (bence değil)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim ben 1.5 senedir yapıyorum herhangi birşey kullanmıyorum doğal olarak yapıyorum.
    eğer bu sporu yapıcaksan çok hırslı ve sabırlı olman gerek. soruların varsa sor cevaplıyım.

0|0
    0|0
    • 3-4 ayda ne gibi gelişmeler gözlerim?

• @Gizemkull
      makara yapıyoduk ya gerçek değil o :D

• :)))) tamam

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Kaç ayda olurum zihyetinden bıktım artık yav kardeşim neden hep çıtanızı düşük tutuyorsunuz her zaman en iyisini isteyin zamanla geliştiğinizi anlarsınız zaten spor yapmayan birisinde ilk ay en az 4-5 cm gelişme olur hacimlenme istiyorsan her hareketi 10 ardan 3 set halinde ve bölgesel çalışacaksın bol karbonhidrat be protein agırlıklı besleneceksin parça istiyorsan az karbonhidrat bol protein besleneceksin vücut 6-8 aydan sonra şekil almaya başlar en az 12 ay yapılmalıdır doğal olarak yapılan vücutta genelde 6-7. Aydan sonra gelişmeler vm değil milim milim olur kısacası 6-8 aydan sonra toz kullanımın şart hale gelir forumda açtığım konum vardı genel spor konusu yardım istersen ordan yardım ederim hadi eyvallah

0|0
    0|0
    • sağol kardeşim bakacağım şimdi

• Hocam o senin şu an ki durumuna bağlı o 5kg ile başlamıştır sana o ağır gelir sen 3kg ile başlarsın kişiden kişiye değişir ve + bir şey kullanma bırakınca kötü oluyor çünkü

0|0
    0|0
    • sağol ama bişey sorucam güç artışı ne kadar olur?

• dediğim gibi sana bağlı mesela ben dumbell ile ilk çalışmaya başladığımda 3 kg ile başlamıştım 1 hafta sonra falan o 3 kg beni zorlamamaya başladı bu arada ha bu arada kas ağrıları olacaktır bir gün gitmeyeyim geçer deme o ağrılar gitmezsen 3 gün falan devam devam eder gitmeye devam edersen 1 hafta sora ağrı falan kalmaz

• sağol devam edeceğim her daim sözüm bile var :D

• O yaptıysa sende yaparsın ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...