Evlenmek size göre nedir?

bana göre yazı tura atmaya benziyor, yazı gelirsa kadın kazanır, tura gelirse erkek kaybeder... Sadece erkekler mağlubiyetin zevkini yaşar evlilikte... Size göre nedir?

Güncellemeler:
değerli arkadaşlarım ben gerçek evliliklerden bahsediyorum... irandaki gibi evlenip tellak-i baini aniden uygulamaya koyup gerçekleşen boşanmalardan değil.

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Özgürlükle olan anlaşmanın fes edilmesi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• içine dahil olmadan hakkında yorum yapmanın çok gerçekçi olmayacağını düşündüğüm bir kurum. fakat yakın çevremdeki az sayıda bulunan güzel çiftlere bakınca; doğru insanı bulunca şenlikli bir hayatın başlangıcı olabileceğini düşünüyorum.

herkese nasip olmaz böylesi elbette ama bazen iyimser olmalı insan.

0|0
    0|0
  • Yazdığın anlayışı gütmeyen bir evlilik aladır ...Evlilikle ilgili genel düsturum "ben bilmem beyim bilir "

0|0
    0|0
  • Bana göre evlilik : sevdiğim adamla çıktığım yolda sadece kağıt görevi görür.

*aynı evi , aynı yatağı paylaşmak

*sabah uyandığımda onu yanıbaşımda görmek

*aileden izin almadan gece dışarı çıkabilmek

*hayatı iki kişilikten tek kişiliğe dönüştürmek

ne isteyim ki daha , evlenmek güzel duygu olsa gerek :)

0|0
    0|0
  • Şuanda bana birşey ifade ettiği söylenemez :)

0|0
    0|0
  • anlayamadm evli erkekler neden malup

0|0
    0|0
  • bu mantıkta yaşıyosan sen yazık sana

0|0
    0|0
  • evlenmek: kağıt parçası

bkz:aileden seks yapmak için izin almak vs.

0|1
    0|0
  • kocaa ömrünü sadece bır adama adamak.

bazen o kadar sacma gelıyor kı tanımlayamıyorum bılem

0|0
    0|0
  • mutluluk

0|0
    0|0
  • huzur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 0|0
    0|0
  • Günümüzde istisnalar hariç evliliğe gereksinim duyan çok az kişi var. Zaten evlenmeden sözde sevgilisi, aşkı bilmem bitanesi mi yarım tanesi mi dediği kişiyle her haltı yiyiyor zaten. Evlenince ne yapacak, geriye bir çocuk kalıyor onlardan da zaten sokakta oldukça fazla. Evlilik anlamını yitirdi. Kİmine göre ise zaten hayatını bir kişiye adamak sıkıcı geliyor, öyle ya namus kavramı kalmayınca tek kişiyle idare etmek saçmalık olur.

0|0
    0|0
  • Çocuk için bahane.

0|0
    0|0
  • evlilik soyun devamı için - zina günahından sakınmak için - gençlikte ve yaşlılıkta iy ve kötü günde yanında bir yardımcı bulabilmek için mecburiyettir.

0|0
    0|0
  • evlilik aile kurmaktır. hayatı paylaşmaktır. yalnızlığı yenmektir. mutlu ve mutsuz günde birbirine bağlanmaktır. yarım elmanın tamamlanmasıdır. milletin en ufak ama önemli sistemidir.

0|0
    0|0
  • hoca sen kiz tarafimisin boyle yazi tura mi olur yaw merkez hakem komitesinde sike var bari dik gelirse biz kazanalim el insaf

0|0
    0|0
  • seksi bedavaya getirmek paran yoksa..

0|0
    0|0
  • paylaşmak

0|0
    0|0
  • atılırken dıkkat edılecek en onemlı adım ;)

0|0
    0|0
  • .bütün zorluklara beraber göğüs germeyi ifade ediyor bana

0|0
    0|0
Yükleniyor...