Başak burcu kadınının karakter özellikleri nelerdir? Burçlarla ilgilenenlere soruyorum.

Başak burcu kadını için neler düşünüyosunuz. Genel karakter özellikleri ve ilişkideki durumu nedir başak burcu kadınının?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Başak kadını âşık olduğunda son derece idealist olur. Bu yüzden onun tam özgüvenine rağmen seks konusunda deneyimsiz olduğunu fark ederseniz şaşırmayın. O kalbini ve bedenini teslim edeceği kişinin herhangi biri olmasını istememiştir çünkü. Bu tabii tutkusuz ve arzusuz olduğu anlamına gelmez. Size ne kadar değer verdiğini daha iyi anlamanızı sağlayacak bir detaydır sadece. Gerçekten âşık olduğu zaman onun yatakta bir kaplana dönüştüğünü bile söyleyebiliriz. Yapmanız gereken tek şey, onu zorlamamak ve söylediklerini iyi dinlemek. Bir de tabii sabırlı olmak.

başak burcu kadını, bir konuda harekete geçecekmiş gibi durması ve etkileyici zekâsıdır. burcu, tavsiyelerde bulunmaya da Başak kadını neşeli, iyi niyetli, okumaya, bilgiye, edebiyata meraklı, fakat aslında kendine pek de güvenmeyen bir tiptir. Bu yüzden de kişilikli, güçlü erkeklerden hoşlanırlar. Belki de kendilerini tamamlayacak birine ihtiyaç duydukları için... Aşırı titiz ve ayrıntıcı oldukları için onlarla yaşamak kimi zaman zor olabilir. Birçok işi hızla planlayıp en kusursuz biçimde başarmalarına rağmen özel hayatta bu özellikleri bazı zorluklara yol açabilir. Kendilerinden çok şey talep edildiği hissine kapılabilirler çünkü. Başak kadınları mükemmel erkek isterler ama siz de bilirsiniz, kimse mükemmel değildir! Onlara âşık olan çoktur genellikle ama onlar kolay seçebilen tipler değillerdir. Ancak seçimlerini yaptıklarında buna sadık kalır ve o erkeği her bakımdan mutlu etmeye çalışırlar. Başak kadını dürüst ve açık sözlüdür, bu yüzden karşısındaki erkekten de aynı türden bir davranış bekler, kendinden bir şeyler gizlendiği hissine kapıldığında da o erkeğe artık bir daha güvenmez. Yani onun güvenini geri kazanmak imkânsız değilse bile hakikaten çok zordur. Bir özelliği de iyi anne olmasıdır. Çocuklarını çok sever ve onlar için her türlü fedakârlığı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Öncelikle kendini serbest bırak...

Başak, idealist yapısı ile zor bir sevgili, düzenli titiz haliyle zor bir sevgili, eleştirel yaklaşımı ile zor bir sevgili, detaycılığıyla zor sevgili; bana göre :) nitekim koçum, parlar sönerim, dağınık yaşarım, dünya çok da tın modunda gezerim.

Başak kadınının kendini aşka teslim etmesi gerekir. Elinde olmadan herşeyi planlamaya çalışacaktır. Aslında kendini ne derece değiştirebilir bilemem ama başağın düçlü dünyasal yönüne uygun erkekler için başak, tam evlenilecek kadındır. Başak, yapısal olarka ön planda olmadan yönetmeyi seçer; her işi yapar ama hep perde arkasındadır, böbürlenmez. Çok iyi aile kurarlar ve idealist yapıları çevresidekiler bazen gerse de realistlikleriyle herşeyi düzene sokmayı başarırlar.

Sadece yaşadığın anın tadını çıkarmaya ve kendini aşka bırakmaya çalış... Nitekim bu anı, başka bir zaman yaşayamayacaksın. Gerisini zaten içgüdüsel olarak getirirsin. Duygularını açmaya çalış, sevgini paylaş ve karşıdakini fazla derin eleştirme :), geri kalanı için materyalist dünyayla ilişkilerin zaten güzel ^^

0|0
    0|0
  • Başak burcu kadını sorumluluk sahibi, idealist, hırslı, nazik, detaycı ve hassastır diye biliyorum. Titizdir ve en ufak ayrıntılara dikkat eden yapısıyla dikkat çeker diye biliyorum. Evcimen yapısıyla evine çocuklarına çok düşkündür derler. Evine vakit ayırmaktan fazlasıyla keyif alır diye de biliyorum.

Başak burcu kadını hoş mizacıyla dostları tarafından sevilir ve çok sayıda arkadaşı vardır derler. Mizah anlayışı oldukça gelişmiştir de derler.

* ''Derler, de derler, diye biliyorum, diye de biliyorum'' ların tüm hakları saklıdır.

** Kalanlar alıntıdır.

1|0
    0|0
  • Bana sorarsan biraz eğlenmeyi öğrenmesi lazım,

Eleştiri yapsın ama kendindeki hatalarıda görsün,

Para sevmeyen yoktur. Sadece farkında olmayan vardır. Yanlız başak burcu bunun çok farkında bir az bu konuda farkındalığını yitirmesi lazım,

Kesinlikle rahat ve geniş bi mizaca sahip biri ile birlikte olması lazım yoksa ölene kadar hayattan kaygı duyar...

Bazende işe güce ara verip sex yapması tafsiye ederim...

0|0
    1|0
  • Bence uyumlular genel anlamda :) sendemi basaksin

0|0
    0|0
  • mrlaidblack'e katılıyorum. Başak burcu kadını tam evlenilecek kadındır.

1|0
    0|0
  • Sakin ve biraz durgun kadınlardın kuzenımden biliyorum :)

0|0
    0|0
  • sempatik olurlar bunu biliyorum

0|0
    0|0
  • sıcak kadınlar ama çok sinsi kadınlardır

0|0
    0|0
  • bakımlı titiz neşeli ama bir ortamda çabuk sıkılan

0|0
    0|0
  • sevdiğim üç burç kadınından biri

0|0
    0|0
  • Birini Daha Kaybettik..

0|0
    0|0
  • 21

Zamanından beridir var bir merak.

0|0
    0|0
  • Burçlara göre hayatına yön veren kadınlar hakkında hiç iyi şeyler düşünmüyorum.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• başak kadını için günlük hastroloji;

aşk: bugün sevgilinizden aldığınız bir haberle aslında sevgiliniz olmadığınızı öğreneceksiniz ve bu sizi oldukça üzecek, ama unutmayın ki zaten sevgiliniz yoktu. yani üzülmeye değmez, bırak boş ver lanet herifin tekiydi, yok efendim ağlamalar falan no.

iş-sağlık: sabah her zamanki gibi tüm yaratıcılığınız ve pratikliğinizle her şeyi yolunda koyup işe gidememek üzere yola koyuldunuz, neden? çünkü iş yok evet unutmuş olman son zamanlardaki dalgınlığınızın bir yansıması ayrıca sigarayı bıraktığın için artık daha çok sigara içiyorsun.

neyse canım kib aeo, öptm bye

0|0
    0|0
  • Bir başak burcu olarak söyleyebilirim ki; Titiz,zeki,düzenli,fakat dagınık olabilir ama kesinlikle titizdir.Eleştirir eksik detayları gözden kacırmaz ve iyi bir gözlemci aynı zamanda dinleyicidir.Kişi analizi yapar ve sonrasında kendi fikirlerini acıga vurur.Deger verdigi kişiler için yapamayacagı sey yoktur.Aşkına inanırsa cok sever fedakarlık yapar .anaç ruhludur bazen bi anne gibi bu bazı erkkleri sıkabilir:)İyi bir anne olur.evlenicek kadınlardır başaklar.

0|0
    0|0
  • başak burcuyum ve burçlarla da ilgiliyim takıntılı mükemmelliyetçi herşeyin inciğini cinciğini araştıran duygusal boş iş insanı olmayan azimli idealları için herşeyi yapabilen bi kalemde silebilen silgisi toleransından büyük olan bi burç.tabi yükselende etkiliyor.

0|0
    0|0
  • çok titizdirler ve ev hayatına düşkündürler

0|0
    0|0
  • Kötü konuşanları seri eksilerim.

0|0
    0|0
  • şizofren oluyorlar la,kendimden biliyorum sjladlksajdfsadfdsf

1|0
    0|0
Yükleniyor...