1 yıldır çalışıyorum ilerleme yok?

arkadaşlar merhaba ben bir yıldır vücut geliştirmeye ( fitness) gidiyorum kol bacak karın kasları iyi bir gelişme gösterdi ancak omuzlarım neden gelişmiyorum anlamıyorum fitness e başlamadan öncede aynıydı simdide aynı yardımcı olabilecek varsa sevinirim / özellikle bu işi yapanlardan yorum bekliyorum /

http://hizliresim.com/JE49Oj

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Beslenme ile alakası yok önceliklr onu söyleyeyim beslenme ile ilgili olsa omuza değil tüm bölgelerde az ilerleme olurdu diğer bölgelere göre daha az gelişme varsa bilki programın yetersizdir kolda 7-8 hareket yapıp omuzda 5-6 yaparsa ve omuzunda spordaki en zor gelişen ve zorlayan bölge oldugunu düşünürsek gelişimi çok zordur agırlıga önem verme bölgesel olarak haftada 1 gün omuz yapıyorsan 2 ye çıkar hareketlerini ve set sayılarını arttır forumda konum var spor ile ilgili genel olarak ordan yardıma ihtiyacın olursa yardımcı olurum

0|0
    0|0
    • teşekkürler haklısın omuza daha fazla çalışmam lazım :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• 1) Beslenmen yetersiz olabilir.

2) Hareketi yanlış yapıyor olabilirsin.

3) Uyku düzeni ve dinlenmeye yeterince vakit ayıramıyorsundur.

4) GENETİK... Ki en önemlilerinden biridir. Örneğin Kenzo Karagöz'ün omuzları iyi gelişmiştir, genetiği yatkın olduğu için, ancak Necati Şen'in omuzları doğru dürüst gelişmemiştir bile.. Bu vücudun genetik yatkınlığına da bağlı bir durum..

0|0
    0|0
    • saolasın bunları kontrol edicem

• Netür hareket yapıyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...