Sizce Süperlig nasıl gidiyor?

Herkes tuttuğu takımın kendi görüşünü yazsın bakalım nasıl bir sezon geçirecek takımlar
Ben Galatasaraylıyım ve Galatasaray bu şekilde giderse Şampiyonluk zor adamlar top bile oynayamıyor. Karşı takıma laf atmadan yazarsanız sevinirim :)

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• bu sezon şampiyonluğu herkes birbirine ikram edecek ama bakalım kupa kimin elinde kalacak. dört takımın dördüde kötü

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende Galatasaraylıyım... idda ile söylüyorum ki bu takım bu sezon 6. sıradan ileri gidemez ve 13. sıraya kadar da gidebilir 6. sıra ile 12. sıra arasında bir yerde olur.. Şampiyonluk şansı yok asla olamaz.. bu takım Fatih terim gelmezse 5-6 yılda toparlanamaz.. bitmiş takım Galatasaray gibi bir takımda Burağın ne işi var selçuk bitmiş Muslera hariç hepsi ptt 1. lig veya anadolu takımı oyuncuları hepsi.. bu sefer birde Fatih hoca gelmezse iflasa kadar gider bu takım alıyorlar bir sürü salağı birşey yaptıkları yok hocanın aptalca sistemi zaten belli kanat oyuncusu olmadan bu zamanda olmaz...

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe > valla bizim takım iyi mi kötümü belli değil dün akşam olanlardan sonra bide. nasıl bir yol gitcekler çok merak ediyorum. ama takıma bakarsan oturmuş bir takım şampiyonluğu zorlar heleki rakiplerimiz yeni transferleri bir kötü oynarsa süper bir sezon olur.

0|1
    0|0
    • Evet bende Galatasaraylıyım ve görüşüne katılıyorum takımınız oturdu ama gol sorunu var dünde ucuz yırttınız penaltıyla alakası yoktu bence.

• sana gerçekci olayım selçuk neysede burak bitti usta ondan bişey beklemeyin. Gs nin kimyası dağıldı bir anda yetenekli oyuncularınız var ama yeteneklerini kullanamıyorlar. belki ilerde düzelcek hiç bilemem Futbol bu bu sene FB veya GS şampiyon olcak diyoruz ama TS çok süper başladı ve BJK de çok hevesli oynuyor. bence. 2 mizde şampiyon olamıcaz :)

• Evet şampiyonluk zor gibi bencede 4. Yıldız kimse takamıyacak gibi :))

Yükleniyor...