Fitness.. bodybuilding... powerlifting.. crosfitt... storongman?

antremanda bastığınız kaldırdığınız ağırlıklar.. benc press barfiks sınav barbel curl dedalift sguat ve kaç kıloluk dambıllarla calısıyonuz. lutfen sallamayalım... hangi şehirde hangi salona gidiyorsunuz...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• 135 - 145 kilo arası değişen bench tabi tek tekrar, Barfikste uzun zamandır rekor denemesi yapmadım ama 35-36 nizami barfiks çekiyordum en son kontrol ettiğimde :D Şınav çekmiyorum , Barbell curlde de özel bir kol günü olmadığı için maksimumum kaç olur bilmiyorum, Deadliftte en son ısınmadan 147 kilo girdim belimi sakatladım bir daha yapmadım. Bacak çalışmıyorum

0|0
    0|0
    • kaç yıllık sporcusun... benc iyisin dedalift yap çok faydalı sguat ta yap bacak çalısmak diger yerlerin gelişimine katkı saglar kuvvet kazandırır... gayet iyisin basarılar...

• birlikte çalıştığın biri varsa ağırlık odaklı çalışmak iyidir

• evet abimle iyi partner olduk birbirimizi iyi motive ediyoruz...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Body yapıyorum. Bench Presste 40 kg kaldırıyorum. Dumbellerde düşük kilo genelde 5-10 kg arası çalışıyorum. Spuat değişiyor, iyi motive olmuşsam 20 kg'ye çıkabiliyorum. Deaktif yapmıyorum. Mekikle 2-5 kg ağırlıkla çekiyorum. Bilek max 10 kg çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Bench 50-50 17.5 ta bar toplamda 117.5 kaldırıyorum 8 erden 3 ser genelde maxi olarak 150 yi tek alıp 2 kaldırabiliyorum barfiksi sırt çalıştığım gün 10 ardan 8 set yapıyorum 50 saniyelik aralar ile kol için 22.5 - 25 arası demir dambıllar çalışıyorun o günkü beslenmeme ve moralime bağlı squat hiç çalışmadım 21 yaşıma kadarda çalışmayı düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • 150 kg incline press 320 kg leg press tek elle 30 şınav geri kalanlrda kafama göre takılıyrum 5 kg oluyo 30 kg dambılda :)

0|0
    0|0
  • Bel fitigi oldugu icin bende fazla yuklenemiyorum dostum agirlarada İstanbul'da bir spor salonu guzel bir yer

0|0
    0|0
    • bel fıtıgın varsa fazla zorlama birader hiçbirsey saglıgından önemlı degildir... sporun amcı saglık saglıktan olmamak lazım ayrıca genel olarak en iyi spor salonları İstanbul'da zaten.. bizi buralar berbat otesi...

• ne mutlu sporla mutlu olabiliyorsan sporun daim olur insallah...

• Eyw dostum :)

Yükleniyor...