Tesadüfen tanışıp aşık oldunuz mu hiç

bi film izlemiştim tesadüf diye. . mağazada eldiven almak için uzanan iki el ve hoş bir sohbetten sonra birbirlerinden hoşlanıryorlar kız ingiliz erkek amerikalı . ikisininde sevgilisi var ama çok etkileniyorlar birbirlerinden. erkek kızın numarasını isteyince kız kitabına yazıyor ve bi kitapçıya satacağını söylüyor . eğer sen benm kaderimsen bu kitap senin eline geçer,.sende bana ulaşabilirsin diyerek gerekçesini söylüyor. erkeğin numarasınıda paraya yazıyor ve büfeye gidip birşeyler alıyor . para sonra başkasına gidiyor falan. sonuçta çocuk başka biriyle evlenecekken gelin düğün hediyesi olacak o kitabı alıyor ve "dışarı her çıktığımızda bu kitaba bakmıştın birinci baskısını buldum senin için ..."diyor. bazen kaderimizde olan kişinin çokta uzaklarda olduğunu düşünmüyorum .. metroda , otobüste,durakta , sokakta bi yerlerde karşılaşmış bile olabiliriz.. tesadüf işte... sizin başınıza böyle birşey geldi mi hiç ? yoksa bu filmlerde mi olur sadece...

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Anlatırken güzel lakin filmi izledim. Böyle saçma düşünen bir kadınla işim olmazdı. Kimse vazgeçilmez değildir. Film işte.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ulan biz boyle birsey yapsak bizim kizlarimiz ne yapar acaba:)

Erkek: cok guzelsiniz.tel.no alabilirmiyim?

Turk kizi:hassstir ordsn essoglu essek.bis.sapik manyak deli okuz:))

1|0
    0|0
    • :) sen yoldan geçen birine tel. numaranızı alabilir miyim dersen sadece bu sözlerle kalırsa kız, iyi , kafana çantayı yememek için hızlı hareket et .

• Ama bim de yada carrefour da ara araba varpisabilir.ayni domates i gozune kestirirsen telefon isteme hakkin doguyo oyle mi?

Hic bana gore degil vu durumlar:) sustum

• olmaz mı oldu tabiki.

0|0
    0|0
  • filmler gerçek değildir. gerçek hayat çok farklıdır. diziler de aynıdır. aşk tesadüf değil kader kısmettir.

0|0
    0|0
  • tesaduf diye birsey yoktur ve kendime gelecek olursam ben herseyi tesaduf gibi ayarlardim ama aslinda hepsi mukemmel planlanmis seylerdi

0|0
    0|0
  • Yazlıkta mayo alırken olmuştum.Tatil boyunca hoş vakit geçirdik ama sonra aramadım :D

0|0
    0|0
  • oldum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• tatilde tanışıp 2.5 yıl flört dönemimiz olmuştu sayılır mı?

0|0
    0|0
  • boyle tesadufler gercek hayatta olmaz

kız numarasını kıtaba yazar ama erkek kasar işte numarasını dagıtıyor der :)

0|1
    0|0
  • valla kısme dunyada dızı yada flım çevirmiyo. Hee tesaduf tanışanlar varsada gelıp geçiçi klıcı degıldır

0|0
    0|0
  • Bize vurmaz öyle aşk :) bu arada hangi film bu merak ettim :)

0|0
    0|0
  • O filmi izlemiştim çok güzeldi.Ama gerçekte böyle tesadüflerin olabileceğine inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Tesadüfen aşık olmak güzel olurdu

0|0
    0|0
  • genelde o sekılde aşık oluyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...