NE KADAR SÜREDE BAKLAVALARIM ÇIKAR?

Benim boyum 1.81 kilom 78 baklavalarımı hissedebiliyorum ama tam anlamıyla görünür yapmak için kaç ay boyunca fitness a gitmek gerek.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Şunu kullanman lazım falan gibi saçmalıklara inanma. Her insanda baklavalar mecburen var. Sen ayakta dururken, yürürken, oturup kalkarken bile karın kasların çalışıyor. Vücutçuların da bir çoğu karın kaslarını çalıştırmazlar. Onları gösterecek şey yağ oranını düşürmendir. Vücut yağ oranın %10 ve altına düşmediği sürece Mr Olympia olsan yine karın kasların görünmez. Ne kadar zamanda çıkacağı sana bağlı 1 ayda da çıkabilir, 1 senede de. Youtube a ve internete low carb diyeti yaz onu uygula ve haftada en az 4 gün 40-45 dk kadar çok hafif tempo koşu, bisiklet, yüzme gibi egzersizler yap. Kilona bakılırsa 1 ay gibi bir sürede sonuçlarını alırsın. Kolay gelsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Yağ oranın düşükse 3-4 ayda iyi sonuçlar alabilirsin. Ama iyi beslenmen ve iyi çalışman lazım. Evde de birşeyler yapabilirsin ama spor salonunda daha iyi olur bence :) Ha bu arada karın kası büyük ölçüde genetiğe dayanır

0|0
    0|0
  • protein ve aminoasit kullanmadan zor

0|0
    0|0
    • nerden akıcam ve nasıl kullanıcam

• kullanımını onermiyorum kullanmayı ilerde o kaslar sarkar kullanımı keserseniz

• @ankh17 Öyle bir şey yok dostum :D O sadece kulaktan dolma bir bilgi.. Steroid kullandıysanız sarkabilir ki (herkes için geçerli değil bu durum) ama aminoasit ve protein kullanırsa asla sarkma olmaz. Bu arada protein-amino kullanmadan da karın kası yaparsın, ama bunları alırsan daha mı iyi olur? EVET.

Ama öncelikle çalışma, iyi beslenme, iyi dinlenme ve genetik önemli

• fitness a gitmeden de yaparsın duzenli calısman lazım aksatırsan olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...