Gökhan gönülden Gündem açıklama ''UTANIYORUM'' dedi sizce utanıyor mudur?

geçen sezonda GALATASARAY maçında da kendini yere atmıştı ve yine utanıyorum demişti bu kaçıncı rezalet

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Karakterinden ötürü seven arkadaşlar artık karaktersiz olduğunu anlamışlardır umarım.
    Kendini yere atıp atıp utanıyorum demekte ilginç doğrusu.
    Utanann insan gidip hakemi bide tebrik etmez o şekilde.

Burak'ın karakterine laf eden insanlar şimdi konuşmazlar umarım

0|1
    0|0
    • konuşuyorlar renktaş dilleri pabuç gibi gökhan 2 kere atmış burak 8 kere atmış kendini gökhan daha namuslu çıktı ya helal olsun o millette

• Twettır dan gökhan gönül açıklaması... Bana küfredenler, kendi karakterlerine baksınlar. Rakibi ceza alanında çekmenin azı çoğu olmaz , penaltıdır. Diyor. yalancılar, nerede UTANIYORUM demiş. İşiniz gücünüz yalan dolan. Siz onu bunu bırakında. geçen sene gasssarayın yabancı kontenjanı açılsın diye, gazi antep devre arasında sezonu kapatan gasssaraylı oyuncuyu, neden bedelsiz transfer etmişti. Bu ahlaklılığı bir açıklayın.

• ahlak dışı birşey değildi o.
      Bizden oyuncu istediler para yerine alın siz onuda parasız verelim dedik oyuncuyu bu her yerde var.
      Gökhan gönül istediğini desin karaktersizin önde gideni.
      Burak neyse gökhanda o.

Çekme denemez bile ona adam dokundu direk düştü karaktersiz

Erkekler Ne Diyor 20

• Şu oyuncu attı bu oyuncu attı tarzında tartışmalar maalesef devam edecek. FenerBahçeli olarak ben de çok kızdım Gökhana. Keşke yapmasaydı o hareketi de biz 1 puan alsaydık bence bu durumdan 3 puan almaktansa 1 puan daha iyi olurdu. Bana katılmayan çok kişi olacak belki de ama bu benim görüşüm. Bizler yani taraftarlar önce bu hareketlere karşı çıkmalıyız ki kendini yere atarak penaltı ya da faul kazanma alışkanlığı bitsin. Sahada Buraklar istemiyorum

0|0
    0|0
  • bizdekilere laf atıyolar şerefsiz hakem öyle penaltı mı verilir antepin emeği ne olacak bu aynısı burak için de geçerli adam gibi oynayın hakkınızla maç kazanın. Zatene GS den doluym maçı da seyretmedim ve bu ünal aysal gidene kadar seyretmiycem. ciddi bir tepki var kulüpte aldığım duyumlara göre ünal aysal seçilmeyecek hatta seçime dahi girmeyebilir

0|0
    0|0
  • Böyle üç puanlar bizim için bize göre değil, böyle olacaksa gerekirse hiç kazanmasın Fenerbahçe fakat kazanmak için her yolu mübah görenlerin, bu ülkede şikenin mucidi olup işine gelmediğinde sahaya çıkmayanların öncelikle aynayı kendilerine doğrultmaları tavsiye olunur.

0|0
    0|0
  • uydurmayalım lütfen. gökhan utanıyorum diye bir açıklama yapmadı.

ayrıca penaltı yapan oyuncu bile itiraf etti: "Ceza sahası içerisinde aniden Gökhan Gönül'e elimle müdahalede bulunup, hemen çektim. Gökhan yere düştü, penaltı çalındı."
    Penaltı pozisyonunu yapan Şenol Can, Gökhan'e eliyle müdahale ettiğini itiraf etmiştir. Ceza sahası içinde rakibine arkadan dokunmanın karşılığı PENALTI'dır!!!

0|0
    0|0
    • rıdvan dilmeni aç kulaklarını dinle sen

• haksız yere aldığınız penaltılarla nereye kadar gideceksiniz ki

• haksız penaltı birazda biz alalım hepmi galatasaray alacak.

• utanacak bişi yok adamım ayağı yapmasın yeter

0|0
    0|0
  • Buna izin veren o pozisyonlara penalti calan hakemler utanmali aslinda
    bu sene lig baslamadan bitti

0|0
    0|0
  • Futbolun kuralı bu zaten. burak yılmaz atınca bir şey olmuyorda , Gökhan Gönül kendini yere atınca mı söz konusu oluyor? Bırakın bu işleri. Futbolun pici olacaksın ki galibiyet getiresin takımına. Adam sana dokununca yere atıcaksın kendini yere olay bu.

0|0
    0|0
    • asıl gökhan kendini yere atınca hırsız olmuyorda burak mı hırsız

• sence bir şeyi iki kere çalmakla sekiz kere çalmak arasında fark var mı hırsızlığın saysısı olmaz ne kadar yanlısın sen öyle ikiside hırsız işte

• bu hırsızlığın bir çok örneği var sonuçta takımının galibiyet almasını sağlıyor savaşta her şey mübahtır.

• Göz boyamak için denilen şeyler GALATASARAY maçından sonra dedi bir daha yapmıcam? e kupada yaptı sımdı yaptı :)

0|0
    0|0
  • daha öncede aynı olay başına geldi inandım olabilir dedim ama hep aynı şeyler geliyo ve utandım diyo artık inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Yalan atmayın nerede na zaman dedi onu. Yalancılar.

0|0
    0|0
  • şeref yoksunu bir takım ve oyuncuları denecek başka bişrşey yok

1|0
    0|0
  • Utanan adam gıder söyler hocam kendımı yere attım penaltıyı iptal et diye

1|0
    0|0
  • Benim için geriye bekir ve sow kaldı adam olarak

0|0
    0|0
  • Alışkanlık haline getirdi

0|0
    0|0
  • o hakemi oraya koyan tüpçünün utanması lazım. gökhan fbde tek sevdiğim adamdı oda yalan oldu artık

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz gibi kendini yere atıp kendini haklı göstermesinden iyidir

0|0
    1|0
  • sormak lazım adam mı diye

0|0
    0|0
  • Burak dan duyamadik bir türlu bu açıklamayi emek hirsizi

0|0
    0|0
  • fenerli değil mi ne bekliyorsun?

0|0
    0|0
  • Gokhan utaniyosa burak intahar etmesi lazim heralde

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tanimadim.

0|0
    0|0
  • Utanmalı evet öncelikle Beşiktaşlı olup fenerli görünmeye çalıştığından utansın!!

0|0
    0|1
Yükleniyor...