Fitnesscilarr kamooonnn?

1 aydir fitness yapiyorumm squat agirlikli bacak kaslarim basta olmak uzere butun kaslarim agriyo iyi bisey dimi

0|0
3|29

En İyi Erkek Görüşü

• Evet iyi bir şey kaslarının kuvvetlendiğinin ve büyümeye başladığının bir göstergesi ara vermez devam edersen jen selter gibi büyük be seksi bir kalçaya sahip olacağının bir müjdecisi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• İyi birşey protein mutlaka al.

0|0
    0|0
  • çok bişey yapıyosun

0|0
    0|0
  • Normal. İlk adımda ilk egzersize başladığın an kaslar gerilir. Zamanla gevşeyen kaslar ağrı yapar vücutta. Her antrenmandan sonra kakaolu süt iç ve vücudunu rahatlatacak hareketler yapıp gevşet. En geç bir haftada ağrılar azalır.

0|0
    0|0
  • Evet iyi ama cok da abartma yavas yavas artir. Squati zamanla agirlikla yapmaya baslarsin.

0|0
    0|0
  • iyi bişey, bizde spor salonundan çıkınca her tarafımız ağrıyor, ağrımassa o gün spor yaptıgımızı hissetmiyoruz mesela :D

0|0
    0|0
  • ağrıması iyi bir olay ama beslenmez isen o ağrıları boşa çekmiş olursun o tuzsuz tavuk haşla ye diyen arkadaşta kumda oynasın formlardan aldğı yanlış bilgyi burada satmasın. karbonhdrat yağ ve protein bu 3 olmaz ise hiç bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • İyi birşey, bol protein al ve sporu kesme sakın

0|0
    0|0
  • Daha ağır girmişsindir o yüzden ağrıyor olabilir, bacak da bulunan farklı bir kasını çalıştırmış olabilirsin o yüzden ağrıyor olabilir, belki de gelişiyordur, böyle devam et bence.

0|0
    0|0
  • neyse beni ilgilendirmiyormuş kaçtım

0|0
    0|0
  • Acı yoksa gelişme yok ^^

0|0
    0|0
  • Kamooonn çok yorma kendini

0|0
    0|0
  • Spor yapan dişi gördüm helal olsun.

0|0
    0|0
  • fitness çok gereksiz bence ya yollar boşgiy ayakkabını koşkoşabildiğin kadar :)))

0|0
    0|0
  • Elbette.

0|0
    0|0
  • Bol protein tüket kas onarımı hızlanır.

0|0
    0|0
    • kilo aldiriyo mu proteini nasil alabilirim ozel bir ismi var mi

• Tavuğun göğsü doğal protein deposudur. Haşlayıp tuzsuz tüketmen gerekir. Her spordan sonra da iki küçük kutu çikolatalı süt iç. Vücutta biriken laktik asitleri yokedersin. Bol yumurta da iyi gelir. Daha güçlü biley arıyorsan eczanelerde protein tozu var o işini görür.

• normal bisey

0|0
    0|0
  • Yoğurtlu pilav yiyerek daha iyi sonuçlara varabilirsin

0|0
    0|0
  • İyi bir şey geliştiğini gösterir ama aşırıysa bir sorun olabilir

0|0
    0|0
  • calsıtıgı agrıyor bı kac antremandan sonra gecıcek

0|0
    0|0
  • Ağrı normal, Squat için erken olmuş.

0|0
    0|0
  • İyide fazla zorlama

0|0
    0|0
  • iyidir iyi :) hadi bakalim

0|0
    0|0
  • Ağırlık fazla kaldırmış olabilirsin ve protein yüklen

0|0
    0|0
  • Hakkini veriyosun kanka:)

0|0
    0|0
  • G. t kasların gelisiyor ha gayret

0|0
    0|0
  • İyi bişey hatun devam

0|0
    0|0
  • Kamoon dedin ya bittim

0|0
    0|0
  • Kamoon ne kamyonun yeni bir modeli mi

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• evet kasların gelişiyor kuzu devam bende yapıyorum yanma varsa sporda çalışıyor demektir

0|0
    0|0
  • İyi bişey tabiki. çok fark göreceksin fıstık ;)

0|0
    0|0
  • SQUAT BOY UZAMASINI ENGELLER DIYOR BAZI KİŞİLER DOĞRU MU YA BENDE KORKUYORUM RAHAT YAPAMIYORUM

0|0
    0|0
    • yanlış Fitnesscilara bir bak Uzun olanlarda var kisalarida Bence squatsiz antremanin olmasin

Yükleniyor...