Izmir ve izmirlililer hakkında ne düşünüyosunuz ve izmir diyince aklınıza ne geliyor?

izmir ve izmirlililer hakkında ne düşünüyosunuz ve izmir diyince aklınıza ne geliyor ?

0|0
12|26

En İyi Erkek Görüşü

• Son demokrasi kalemiz

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• izmirin havasıda baka suyuda,kızları bir bambaşka,

0|1
    0|0
  • 3-5 gün önce yine izmir hakkında soru soruldu, ne bu ks nın izmir aşkı mı kabardı?

boyoz

35,5

ve birs 35( 3.yü bulamadım boşluğu doldurayım dedım:)..

0|0
    0|1
  • o* kızların çok olması (çok var ama illa ki temiz insanlar da var.), anadoluyla çok alakalı bi şehir olmaması. eski izmir, ilk kurşunun atıldığı yer.. atamızın annesi aslen izmirliydi.. ne güzel yerdi. şu an tamamen batı manyağı, sözde kültürlü, sözde modern insanların yaşadığı yer. ha elbetteki istisnalar vardır.

1|0
    2|2
  • İnsanları çok şerefsiz.

0|1
    3|1
  • Ben bütün İzmir'i ve İzmirlileri severim.

Güzel İzmir'in temiz kalpli insanlarının da beni sevdiklerine eminim.

0|1
    0|0
  • İzmir diyince sıcak,deniz ve iyi bir üniversite geliyor aklıma.

0|0
    0|0
  • istanbuldaki insanlardan sicakkanli olduklarini dusunurum ne kadar gormesemde yasamayi dusundugum.sehir 4 arabamiz 35 plakali idi.izmirde yasamayi tercih ederim ne kadar akdeniz insani olsamda ege deyince izmir aklimdadir.

1|0
    0|0
  • aklıma güzelyalı ve göztepe semtleri geliyor . üçkuyular valikonağı arası bölge

0|0
    0|0
  • izmirliyim birtane düzgün kız tok erkekleri gevşek şehri pis eskiden böyle değildi yollar bozuk alsancak berbat oldu apaçi kaynıyo mekan kalmadı adam akıllı

0|0
    1|0
  • valla bizim hatunlar biraz fazladır öyleki karda kışta bile açar gezerler bizde sadece izlemekle yetiniriz olayın aslı bu

0|0
    0|0
    • İzmirin denizi kız kızı deniz kokar, sokakları hem kız hem deniz kokar :)

• İzmir, Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri ve çağdaşlığın son kalelerinden. Umarım düşmez.

1|0
    0|0
  • yanık tenli izmir kısrakları

0|0
    1|0
  • İzmir deyince aklına gelen her şeyi düşünebilirsin? kendim de İzmirliyim izmirde yaşıyorum İzmir demek benim için özgürlük demek

0|0
    0|0
  • izmirli kızlar başkadır kendine güvenen özgür ruhludurlar geneli ondan genel olarak dıger iller kızkanır onları kucuk parkta yasıyan bir biri olarak izmirde kalma sebebidir

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar bir İzmirli tanıdım, o da piçin teki

0|0
    1|2
  • İstanbulllllllllllllll

0|0
    0|1
  • çeşme geliyo aklıma :))

1|0
    0|0
  • ilk olarak rahatlık geliyor

0|0
    0|0
  • izmirin insani meshurdur

0|0
    0|0
  • rahatlık boyoz

0|0
    0|0
  • izmirliyim ve bununla gurur duyuyorum...

0|0
    0|0
  • Siyaseti sevmemde aklıma chp geliyor nedense.

0|0
    0|0
  • bu soru kaç kere soruldu allah aşkına..

0|0
    0|1
  • Kavakları ve kızları :P

0|0
    0|0
  • atatürkün adını kullanarak o muhtesem kısılıgı kırleten ınsanlarla dolu yıllardır gelısmeyen bır kasaba...

0|1
    1|3

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben , deniz , kum ,güneş , kordon , gevrek ...

2|1
    0|0
  • izmir benim memleketim:D ve şu an izmir deyince aklıma ilk gelen sey çok asırı derecede sıcak oldugudur:D egenin incisidir benim izmirim:D

0|0
    0|0
  • Benim için bişey ifade etmiyor.

0|0
    0|0
  • Ev.

0|0
    0|0
  • ne gelecek güzel kızlar geliyo :D

2|0
    0|0
  • Sevgilim izmirli. Bildigin anne baba falan koken full time izmir. Kizlarinin guzel oldugunu dusunmuyorum. Gittim gordum. Hatta soru acmistim. Genel olarak cici insanlar. Sokakta yururken rahatsiz olmuyorsun. İc kesimleri bilemem. Simite gevrek demeleri cok komigime gidiyor :-)

1|0
    1|1
    • simite gevrek çekirdeğe çiğdem :D

• İctenligine laf etmedimki. Kizlari guzel lafi hatali dedim :-) Ne alingansin.

• tatlı derken hemen fiziken algılıyosun ben içtenlik açısından demiştim

• Izmir candir, kardesim de orada bu yuzden daha da candir...Bana huzur veriyor insanlariyla, havasiyla..

0|0
    1|0
  • İnsanını severim ben İzmir'in . Sanki şehrin güzelliği zarifliği onlara yansımış. Çekemeyen çok olur genelde:)

0|0
    1|0
  • aşırı derece makyajlı bayanlar. adam gibi adamlar. İzmirin bayanının güzel olma lafı erkeğinin sağlam olmasından, erkeğinin kadınının arkasında durabilmesinden kaynaklanıyor.

0|1
    2|0
    • haha erkeğinin sağlam olduğu falan yok

• Sıcaak.

2|0
    0|0
  • Kızları güzelmiş onu duydum izmirli tanıdığım yok bilmiyorum :))

1|0
    0|0
  • izmir de batılı ve o çok ve İzmir’in kızları bu yazımdan bana küsmesinler ben erkeklerin size madde itibariyle bakıp güzel demelerini kabullenemiyorum. Sizlerde bu fırsatı artık onlara vermeyin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...