Ks üyelerinde birine kırgınlığınız var mı 3 günlük dünya hadi barışalım küsler barışsın

ks üyelerinde birine kırgınlığınız varmı 3 günlük dünya hadi barışalım küsler barışsın

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• byisyan1 miydi neydi onla anlaşamıyoruz sürekli bir sataşma içinde neden hala anlayabilmiş değilim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sıtede gercekten cok sevdgım kısıler var kı zaten konusuyorum onlarla onların dısındakıler umrum dııl

0|0
    0|0
  • kirgin oldugum 2 kisi var ikiside üyeliklerini itap edip gittiler !

biri daha var ama kirgin degilde mümkün oldugu kadar onun sordugu sorulara cevap vermiyorum , güzel sorularda sorsa karsisina cikmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Kimseye kırgın degilim. Insallah bana kırgın olan da yoktur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kimseye kırgınlığım yok. Kırdığım varsa söylesin özür diliyeyim.

0|0
    0|0
  • var 3 bayan beni engellemiş, ekleme talebim bile yok belliki yorumlarım canlarnı sıkmış ama ben doğruları olması gerekenlerı yazdım, hele hele bunlardan birisde super mod olunca komedı yaa

0|0
    0|0
  • Kırgınlık yokta pisliğin teki var pkklı olduunu kabul etti . eris nickli kullanıcı kusura bakmada görürsem küfürü basarım o eziğe ..

0|0
    0|0
    • hım eğer hadini aşıyorsa şikayet bulun yetkili kişilere

• engelledim zaten oda engellemiş hani böle biri yazı yayınladığı zaman karşılaşırsak sataşıo bnde eziorum haliyle ..

• hım bende vardı ama ben konumda haklıydım birisinin hakkında konuştu o kişi hakkında demediğini bırakmadı aylardır arkadaştık kızın hakkında çok kötü konuştu ben hep övdüm kızın annesi kanserdi herşeyi benim gibi kafaya takan kişilerden sırf üzülmesin diye söylemedim aramızı acan kişi bu konuşmaları karı gibi yetiştirme dedi kız üzülmesin diye söylemedim 2 gün sonra kendi söylemiş kıza farklı şekilde anlatarak bana demişti karı gibi yetiştirme demişti kendi karı oldu

• evet bende bayanlarin coguna kirginim ve hicbirisi gel barisalim,anlasalim ..vs demiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...