Fenerbahçe'nin gidişatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gençler takımda oyuncular arasında büyük problemler olduğu belli disiplin eksik ve bu ileride daha büyük bir patlak verecek. Geçen seneki takım oyunu yok sizce İsmail Kartal ile ne kadar ilerleyeceğiz

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fener şampiyon bence galatasarayımı bok etti aysal ona üzülüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bugün ki maça şikeli diyolar. Bu konudaki bahaneniz nedir?

0|1
    1|0
  • Turk futbolu'nun gidisaati zaten 0

0|0
    0|0
  • Geberikeyi isliklamayin :( asffsadd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bu iş ismail kartalla olacak iş değil. türkiye liginde götürür sorun yok ama seneye avrupa maçlarında başarılı olamayız.

bu sezon beşiktaş biraz kötü galatasaray çok kötü şampiyonluk yarışı trabzonspor ve fenerbahçe arasında geçer eğer beşiktaş toparlanmazsa

0|1
    0|0
  • Allah allaaaah, Fenerbahçe düşmanlarını izleyip, beyniniziyıkattırmayın. Neyi varmış takımın. Hırslarından adamlar birbirlerini yiyor yaf. Görmüyormusunuz. Trabzon bile evinde, böcek gibi11 kişi defans yapıyor sana karşı. İllaha adrenalin mi lazım size? Batıyor mu? Ben büyük keyif alıyorum. Her takım 11 kişi defans yapıyor bize. Tek eksiğimiz, şeytan rıdvan gibi çok hızlı bir adam. Fazla da o fener düşmanı yorumcuları dinlemeyin.

0|1
    0|0
  • Hakembahçe bu sene iyi çalışacak gibi belli oldu.
    Gökhana karakterli oyuncu diyenler dünden sonra konuşmasınlar bence artık karaktersiz hakkında.
    Galatasaray maçındada atmıştı böyle kendini yere kpek.

0|0
    0|1
  • bugün sanki emenike biletini kesti gibi

0|1
    0|0
  • diego elde patlayacak bu sene şampiyon beşiktaş ya da bir anadolu takımı gidişata göre yorum yapıyorum tarafsız

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım bu işlerin piri olmuş kardes içini ferah tut değil 4 , 14 . yıldızi bile takarsiniz

0|0
    0|0
  • En mükemmel takım galatasaray. Yalan mı?

1|0
    0|1
Yükleniyor...