Bursa vs Beşiktaş yarın oynanacak maç ne olur?

Sağlamsa Lassa, Oğlansa Bursa.

• Bursa kazanır
    50% (2)32% (7)35% (9)Oy Ver
  • Beşiktaş Kazanır
    50% (2)55% (12)54% (14)Oy Ver
  • Berabere
    0% (0)13% (3)11% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 17

• Oglanlari asacagiz

0|2
    0|0
  • siz anca laf yaparsınız ıstambullu değilmisiniz anca bitirim. lassa isen gel bursaya da görelim seni döne döne gidersin lassa))

0|1
    0|2
    • kardeşim geldikte polisi aramışsınız bursa il sınırından içeri almadılar bizi kısmetse seneye gelicez şu yasak kalksında :)

• espri anlayışına bayıldım kardeşim. Eminim herkes benimle aynı düşüncededir.

• teveccühün için tşklr

• Koyucaz Bırakıcaz Oğlanları...

0|1
    0|1
  • Her zaman BEŞİKTAŞ. ... FAZLA SOZE GEREK YOK. .

0|1
    0|1
  • Yarıda kalır

0|1
    0|0
  • Teksas adamın g... tünden kan alır koçum yaz bir köşeye

0|0
    0|2
    • Ahlak dışı şeyler yazarsan işin rengi değişir yalnız kardeşim

• o 2000 bilet mevzusunu nerden çıkardınız bilmiyorum ama ben 12 yaşından beri tribündeyim anlattığın her olaydada vardım. hala kombinem var her maça giderim ömrümün sonuna kadarda böyle olucak. Ama artık siz bırakın anadolu şöyle anadolu böyle çarşıyı medya büyütüyo gibi sözleri. Bizi dünya biliyo zaten siz bilmesenizde olur. Ankaragücünden bahsedersende haklısın girdiler içeri ama sonrasında olan olaylarda daha sonrasındaki maçlarda olan olaylarda var nette sende izle biraz. Zaten sen nete tribün yazdığında bile çarşı gelir gözünün önüne. Sizin tribün olaylarınıda görürsün haberin yoksa flemenkçe pankartları ya da deplasman kartallarının yaptıklarını. o yürekli anadolu takımları diye bahsettiğin takımlar emin ol ki çarşının ne olduğunu nasıl olduğunu ne kadar büyük olduğunu senden ve sizden çok daha iyi biliyolar ki hepsi dost camiadır. Taksimde hepimiz sırt sırta verdik onlarıda izlersin. Kısacası artık Çarşı ismini kullanarak rant yapmaya çalışmayın taklitçi olmayın yaratıcı olun.

• taksim geziparkı dedin çok damardan girdin dostum uzatmıyorum... ben MS 1 oynadım bakalım :)

• Bursa kazanır

0|0
    0|1
  • Beşiktaş kazanır.

0|1
    0|0
  • Dünya yerinden oynar
    Dünya yerinden oynar
    Bursa'dan erkek çıksa
    Bursa'dan erkek çıksa :)

0|1
    0|0
  • Bursaa yaşıyorum, fanatik Beşiktaşlıyım, akşama maç bizim:)

0|0
    0|0
  • Bence kan çıkar :D

0|0
    0|0
  • Tabiki Beşiktaş bugun maç bizim inşallah

0|0
    0|0
  • beşiktaş alır

0|0
    0|0
  • Beşiktaş alır:-D

0|0
    0|1
  • Bursa Çoğaltır

0|0
    0|1
  • Direkt skoru söylüyorum tutarsa eic seç. Beşiktaş 2-1 alır

0|0
    0|1
    • Demba Ba oynuyo yalnız bide zaten anlatırlar bizim hüsumetleri ona 2-1 de kalmaz bence

• Beşiktaş 6 Bursa 2

0|0
    0|1
Yükleniyor...