Her gece 300 mekik çekiyorum ne zamana çıkacak bu baklavalar?

Evet arkadaşlar 2 yıl önce 6 ay spor salonuna falan gitmiştim o yüzden vücut az çok fit ve üçgen şeklinde göğüsleri falan çıkartmıştım ama karın kaslarında üstten ikisi çıkmıştı sonra sporu bıraktım ve karın kasları yavaş yavaş kaybolmaya başladı bende tekrar başladım.

Her gece 300 mekik çekiyorum. Şu youtube'deki 8 dakikada karın kası hareketlerini 3x20 şeklinde yapıyorum ama alt karın kaslarında tık yok üstten ikisi yine yavaş yavaş gözükmeye başladı ama alt karın kaslarını hala göremedim kaç ay yapmak gerekir bunu?

Güncellemeler:
Boyum 1.84 kilo 65. Yağ oranım çok düşük zaten zamanında 6 ay spor yapmıştım vücut az çok fit.

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• annem kyamam ben sana açiyim cevizli baklava bırak çıkmasın ordakiler :)

0|1
    0|0
    • Kalsın bebeğim ben oradakileri daha çok seviyorum.

• Eskilere bakayim dedim muhabbetimiz guzelmis 😊

• Hala bu sitedeysen mesaj atsana 😊

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 13

• Yağ yaktıkça

0|0
    0|0
    • Yağ yok kardo boy 1.84 kilo 65. :)

• Kardo sehpa olmasada olur. Düz yerde daha fazla çalıştırıyor karın kasını.

• İyi beslenmelisin ve mekiği de nizami çekmelisin. Herkes Bradd Pitt gibi karın kası ister, ama yapsan bile koruman lazım yoksa gider o baklavalar

0|0
    0|0
  • şınav desen kolay da bende onu beceremiyorum kardeşim. düzenli çalıştığım zaman tek seferde 70-80 civarı şınava ulaşabiliyordum. ama 1 yıl ara verdiğinde 30dan sonra tıkanmaya başlıyorsun:)

0|0
    0|0
    • Şınav'ın karın ile alakası yok ama şunu önereyim 4x20 yaparak yani 20 şınavdan sonra 1 dakika dinlen sonra tekrar 20 şınav şeklinde ard arda 4 kez yapmak bir kerede 80 şınav yapmaktan daha faydalı ve kasları daha iyi çalıştırır. :) Kendine öyle bir çıta koyma bir kerede şu kadar yapayım gibisinden.

• Güçlü olmak sadece kasa bakmaz. Kası yaparsın görünüş kazanır bırakırsın öyle kalır. Ama güçlü olmak proteine bakar. Bol protein alırsan formunu korursun :)

• kas aynı duruyor, sporu bırakınca o formunu kaybediyorsun işte. düzenli 10 km yürüyen bir insan 1 ay ara versin tekrar denediğinde eve geldiğin akşama ayakları ağrır. bu da öyle birşey.

• İstersen günde 10 kilo protein al 5000 mekik çek yinede yağ oranın 7-8 civarına düşmediği sürece o baklavaları unut sen forumda genel spor ile ilgili konum var merak ettiğin olursa sorarsın

0|0
    0|0
    • Yağ yok bende. Boy 184-kilo 65. Zamanındada spor yapmıştım zaten spor salonunda.

• evdeki mekikle diosan günlük 300 az bu iş. en basit örnegini verim futbolcularda oyle manyakalr varki evde dizi film izlerken 2000 adet mekik çekiolar. evdeki mekik yetersiz kalır yani. sayıyı fazlalastırman gerekir.

0|0
    0|0
    • 2000 ne yapıyım kardeş 5 hareket var zaten. :) Arkadaşlarımın önerdiğini yapıyorum zamanında evde yapmış 3 baklava çıkartmış.

• Her gün yapılmaz zaten yanlış olan o dünya vücut şampiyonu bile haftada 3 kere çalışıyormuş kasları şaşırtmak ve dinlendirmek lazım. Yağ yoksa eğer 3 aya filan belli eder kendini

0|0
    0|0
    • İYide spora gittiğim zamanlar çocuğun biri günde 3000 mekik çekiyordu brad pit gibi çıkarmıştı baklavaları. Kıvanç mesela her gün 500 mekik çekerek yapmış. Yanlış değil gayet doğal bence :)

• Şişirme kas olur o dostum dokuların yırtılabilir bırakınca sarkar filan geç olsun sağlıklı olsun spor salonlarındaki hocalara bir danış istersen

• Çoğu kişiden duyduğum bilgiyi paylaşayım. Mekik çekmenin dışında koşmak gerektiğini söylüyorlar kardeşim. Buda bizden olsun:)

0|0
    0|0
    • O yağları yakmak için bende yağ oranı çok düşük. Zayıfım çünkü.

• Zaman oldukça onuda deneriz. Zaten üstten ikisi 1 hafta içerisinde belirginleşmeye başladı. Önceden çıkmıştı onlar bıraktığım için kaybolmaya başlamıştı.

• Dene bence boşa kürek çekme. kolay gelsin

• sonra sonra

0|0
    0|0
  • Sadece mekikle olmaz o kadar kolay değil. Spor salonuna gideceksin , iyi besleneceksin , kasların oluştuktan sonra definasyona gireceksin ortalama 2 ay

0|0
    0|0
  • ee karın kası çıkıcak göğüs kası ve kol kası ne olacak?

0|0
    0|0
  • çok fazla mekik çektiğin için kasların geri eriyor arkadaşım :)

0|0
    0|0
    • Alakası yok spora gittiğim zamanlar çocuğun biri günlük 3000 mekik çekiyordu sabahtan akşama kadar karnını görmen lazımdı.

• 3000 ne laa yok 30000 anasını satayım:DD

• Eee günlük 3000 çekiyordu. Salonun hocası karın kası isteyeni o çocuğa gönderiyordu. :)

• 2 yıl kaarşimm bknz:ben :)

0|0
    0|0
    • 2 yılda o kadar olması imkansız. Benimkiler ondan biraz daha az belirgin o kadar. :) Ayrıca alt karın kası hiç çalışmadın mı?

• mekik tek yetmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...