Ayrıldınız fakat aklınızda her şeye rağmen 'O' var mıdır?

Bir kaç ay, yıllar olmuştur ayrılalı. Aklınızda, onla tekrar barışmasanız bile, o kişiyi tanıştığınız veya çıktığınız sevgilinizle karşılaştırırmısınız? Bazen 'o ama bunu böyle yapıyordu' 'o huyunu özledim' 'aslında doğru kişi oydu' dermisiniz?

Hatırlarmısınız güzel zamanınızı ve bazen özlermisiniz o kişi keşke böyle olmasaydı onunla kalsaydım diye?

(İhanete uğramayan kişilere sorum tabi :))

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen aklıma gelmiyor değil, kimi zaman keşkelerimiz olsada elimizden bir şey gelmediği için sadece düşüncelerimizde sınırlı kalıyor, gerçekten acaba o kişiyle mutlu olabilirmiydik sorusunuda sorduğumuzda emin olmamakla birlikte herşeye rağmen özlüyor insan...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• okurken bile kötü oldum ben ya, şimdi ona buradan sesleniyorum belki duyar he. Dön Özledim Seni MELEĞİM

1|0
    0|0
  • yoktur

0|0
    0|0
  • hayır demeyiz

0|0
    0|0
  • deger verdigim birisi olsaydı zaten ayrılmazdı yada ayrılmazdım ki neden hala aklımda tutim :)

0|0
    0|0
  • karşılaştırma yapmam ama dönem dönem hepsini hatırlarım.

0|0
    0|0
  • Onunla kalsaydım demem ama o olsaydı böyle yapardı, şöyle tepki verirdi derim.

Onunla aynı olayı yaşadığımızda da kendime "Keşke ona da bu kadar sakin davransaydım" derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevgilimle ayrılalı 1,5 yıl oluyor ve ben her şeyi tüm ayrıntılarıyla hatırlıyorum hayatımda duyduğum en güzel iltifatı o bana etmişti,en anlamlı hediyeleri o bana almış en tatlı şiirleri o bana yazmıştı.Sonrasında 2 kişiyle çıktım;ama onu unutamadım...

0|0
    0|0
  • Yok demem bıterse bende de bıter

0|0
    0|0
  • evt herseye rahmen o var aklımda

0|0
    0|0
  • ayrıldıysak ne derım nede onu ozlerım.

0|0
    0|0
  • karşılaştırma yapmam çoktan unuttum zaten sadece anılar kaldı

0|0
    0|0
  • sevgiyle hatırlamam ama güzel günlerimiz aklımdan çıkmaz yeni sevgilim bşey yaptığında beğenmem o daha güzel yapardı derim sevgilim hediye alır zevkini beğenmeem eskisi olsaydı zevkimi bilirdi derim :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...