Sizce bu kızın amacı nedir ve benim bu durumda ne yapmam lazım? Ciddi cevaplarınıza ihtiyacım var zor durumdayım arkadaşlar :(

Üniversiteden aynı sınıftan 4 ay önce çok sevdiğim bi kız arkadaşım vardı teklifi kabul etmedi onun için çok şey yaptım ama bi türlü olmadı , sonrasında arkadaş kalmamaya söz verdik konu kapandı pes ettim çekildim kenara. Onun yüzünden sınıfta kalıp okulumu uzattım ben o kadar dağıldım. Aradan 2 ay geçtikten sonra bana mesaj atmaya başladı hal hatır sorup tekrar eskisi gibi arkadaş olma amacında olduğunu hissettim sıcaklığından ben hep mesafe koydum oda inat etti gun geçtikçe yakın davrandı ve şimdi eskisi kadar yeniden samimiyiz, bana 4 gün önce sevgilim olup olmadığını sordu olmadığını söyledim. Bu sözümden sonra onunda olmadığını söyledi ve ben birşeyde diyemedim. Çünkü beni reddeden oydu, şimdi ben bundan bi anlam çıkarmalımıyım yada ondan mı beklemeliyim bu adımı ? Sizce bu kızın amacı nedir ve benim bu durumda ne yapmam lazım ? Lütfen ciddi cevaplarınıza ihtiyacım var zor durumdayım..

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Biraz bekle. Emin olma hemen kızdan. Sen uzak davrandığın için de inat ediyor olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• her katil merak edermiş vurduğu kişinin ölüp ölmediğini... sen ağırlığını koru bişeyler olucaksada o uğraşsın her cevabına atlama sen bayağı çekmişsin birazda o çeksin.. kızlar zor olanı sever ve zor ollll o zaman seni sevicek emin ol

0|0
    0|0
    • Bacım kız katil mi :)

çocuğun ölüp ölmediğini

kontrole gelmiş diyorsun yani.

Başlangıç cümlen iyiydi :)

• öyle ama çocuğu mahvetmiş dönüp bide nasılsın diye soruyo.. yaşadım aynısını daa :)

• zamanında seni istememiş ki onun için bir çok şey yapmışsın, bir zaman sonra da sana yaklaşmaya başlamış ama bu sefer sen geri çekilmişsin. Eğer içinde ona karşı hala devam eden duygular varsa yani eskisi gibiysen ilk adımı sen atabilirsin ama içinde ufacıkta olsa bir şüphe varsa bırak o sana yaklaşmaya devam etsin.

0|0
    0|0
  • bosta kalmıs sana gelmıs desek hanı sevıyordun ya hala oyle sanıyordur bnce fırsat verme bır kere reddedıldın zaten sımdı tekrar gelmesı gereksız ve sacma olmus

0|1
    0|0
  • belli ki sevgilisiz kalmış. sen mesafeni koru o teklif etmeye kalkarsa reddet

0|0
    0|0
  • bekleeeee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Biliyorsun ben sana teklif etmiştim

Arkadaşta kalmayacaktık

Niyetin nedir ?

Eğer yine teklif etmemi bekliyorsan

çok beklersin :))

Net ol.

muhtemelen

duygusal açlık yaşıyor

duygusal açlığını da seninle doyurmak istiyor olabilir

böyle dengesiz çok insan var.

0|1
    0|0
  • Hocam iyiki erkeksin, ama kız resmen taşak geçiyor.

0|2
    0|0
    • Ne alaka ? aynı sınıftayız zaten sürekli yüz yüze geliyoruz

• Düşünmem lazım de sıyrıl birazda süründür.

• surekli merak icinde bense surunduruyorum daha istedikleri duymadim . Bakalim ne kadar bana tahamul edicek :)

• Seni zamanında reddederek yedek bırakmış. Şimdi de kadroya alacak as futbolcu olmadığı için yedekeleri değerlendiriyor. Bu kadar.

0|0
    0|0
  • Seni tekrar dağıtmasına izin vermemelisin bence.

0|1
    0|0
Yükleniyor...