Cep telefonunuzu aktif kullanıyor musunuz?

bir dönem hiç susmayan telefonumu şimdi sadece bankalar arıyor onların da arama sebebi malum,kapattırmayı bile düşündüğüm zamanlar oluyor,siz ne durumdasınız?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• pek fazla kullanmıyorum bir iki mesaj falan işte.genelde yüzüne bile bakmıyorum ve sürekli onu düşürdüğüm için bana küstü sanırım :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 3 günn üstüste evde ve işyerinde unuttuğumu bilirim :) çok konuştuğumda başıma ağrılar çöker :D hiç sevmem kendilerini...

0|2
    0|0
  • Bi aralar mesaj attıktan sonra telefonu bırakmıyodum bile anında mesaj geliyodu tekrr ama bu aralar o aktifliği yok yanıma alsam olur diyorum bazen

0|1
    0|0
  • çok aktif bi sustuğu yok yani...

0|1
    0|0
  • numaramı herkesle paylasmıyorum gunde 1-2 kere calarsa ne ala..

0|1
    0|0
  • aktif kullaniyorum bazen öyle bunaliyorum ki sessize aliyor duymamazliktan geliyorum .-)

0|1
    0|0
  • bıktım desem yerıdir..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir ara şöyle bir fırlatasım geldi.Ama hediye kıyamadım.Sürekli aranıyoruz.O da toptancılar ve sipariş için hiç eş dostdan aramak yok.

0|1
    0|0
  • bu ay Bilim Teknik dergisinin baz istasyonlarını konu alan yazısını okuyun arkadaşlar

0|1
    0|0
  • bu ayki Bilim Teknik dergisinde baz istasyonu hakkında yazı var okumanızı tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • telefon numaramı 3 kişi haricinde kimseye vermediğim için tabii ki aktif değil...

0|1
    0|0
  • Sadece çalar saat olarak kullanıyorum

0|1
    0|0
  • telefonu ma hiç bi şekilde mesaj gelmesini istemiyorum sadece

0|1
    0|0
  • işten çıkınca pek kimse aramıyor.bankalar arıyor.kredi ve kredi kartı vermek için.

0|1
    0|0
  • hem de çok aktif. akşam olunca susmuyor meret

0|1
    0|0
  • Telefonum için "o***pu numarası gibi susmuyor!" tabirini kullanıyorum.

Bazen evde unutuyorum(!) .

0|1
    0|0
Yükleniyor...