Sevgiliniz koca gün aramadı ama ertesi gün hiç bir şey olmamış gibi aradı ne yaparsınız?

1aylık bir ilişkiden bahsediyorum.ayrıca kendisi evlenip boşanmış,birazda hak veriyorum aslında bi kere ağzı yanmış,ama koca gün aramamasını anlam veremedim ertesi günde arayıp buluşması ve yine herşey normalmiş gibi davranması.sorsam neden aramadın diye üstüme pek gelme diyecek.ağzı yanmış bikere dedim ya.fazla sıkmaya gelmiyor.tipik kova erkeği :(( siz ne yepardınız onu kaybetmemek için?

Güncellemeler:
cevaplar için teşekkürler.bazıları naz yada sen neden aramadın diye cevaplandırdınız öyle değil işte...ogün aramdı ama sonraki gün aradı ve herşeyin cevabını verdi-seninle olmaktan huzurluyum mutluyum böyle giderse seninle evliliği düşünüyorum dedi :)) yahhh...bayanlara sesleniyorum:erkekler bizler gibi değiller sıkboğaz etmeyin,dırdır yapmaya gerek yok :))

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bence beraberliklerde arada bir mesafe koyulması iyidir.Çünkü bu sayede her iki tarafında aklı birbirinde olur.1 gün aramadı diye ilgisizlik sanmayın hele ki boşanmış bir erkeğe bunu yapmayın bırakın zamana aranızda aşırı olmamak şartıyla mesafeler koyun birbirinizi özleyin böylece aranızdaki bağ daha kuvvetli olur.Eğer o bir şey olmamış gibi davranıyorsa sende öyle davran fazla kafana takma yoksa çok büyütürsün birlikteliğinizde olumsuz etkilenir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bence knsmayı dene bu tip sorunlarda bize degil kendisine sormanda fayda var cunku o neden bole davrandgnı acıklar sana

1|0
    0|0
    • kafana takılcak bir durum yok diyor.olur mu öyle şey :(((

• al karsına de ki beni bir arıyor bi aramıyorsn tamam anlıyorum senide ama bende insanım seni cok seviyorum ve merak ediyorum bana bi acıkla yani en azından hbr ver bende merak etmim acı cekmim lutfen cunku bole giderse sonu yok de bak bakalm ndyr :)

• sen böyle yaparsan o daha çok vurdumduymaz olacak!

0|0
    0|0
  • Medineye varamadım dinletirdim.

0|0
    1|0
  • hiçbişey olmamış gibi konuşurdum ben de

1|0
    0|1
    • ama sıkıldım arkadaşım :(( cok üzüldüm birgün beni aramadı diye.sen arasaydın diceksin aramadım onu sık boğaz etmek istemedim nie aramadın da dır dır yapmak istemedim yapmam da.

• İşleri yoğun ve stresli oluyorsa ve bu yüzden psikolojisi bozulmuşsa normaldir arayıp özür diliyorsa durumu da izah ediyorsa problem olmamalı.

0|0
    0|0
    • yokmuş zaten problem.beni sıkmadığın için seni cok daha cok seviyorum filan dedi.rahat bırakmayı öğreniyorum :))

• Bu sefer bu balığı elinden kaçırma ;)

• adam hararet yapmis bir sure dinlenmis neden kendine yedirmedin arkadasim biz erkekleri bu kadar sikbogaz etmeyin adam olanlari unutmaya calisiyorsa sende yardim et herseyde mahkeme gibi yargilama uyum sagla ki iliskin uzun sursun 4 yil surdu benim iliskim tam evlenecekken Allah yuzume baktida kurtuldum 4 sene kandirmis beni bravo valla cok seytanmis benimki

0|0
    0|0
  • sinir olurum öyle tiplere vala tartışacağım kesin de gerisini bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Hatalarına hazır mazereti olan kişilerle çıkmak.

Önceki sevgilim canımı yaktı

o yüzden sana karşı da böyleyim ?

banane arkadaş.

ben mi yaktım senin canını.

0|0
    0|0
  • ertesi gün zaten o benim sevgilim değildir

0|0
    0|0
  • Ya ablacım mı desem teyzecim mi ? tamam sıkıntılı bir ilişkin var ama her yaşadığın sorunu da buraya mı aktaracaksın ohohohoooooo yandık ya.

0|0
    0|0
    • senin için yazmadım ki :)

• Ama sonuçta biz de görüyoruz canım benim :) bunları bence kendi içinde halletmelisin çünkü her kafadan bir ses çıkar daha da kafan karışır.

• merak etme sen kafa karışmaz...merak edenler vardı sende hemen sinirlenme :D

• bence baska bir kova bulurum :D

0|0
    0|0
  • bişi yapmam aynen devam ederim,her saat ,her saniye arayacak diye bi kural yok sonuçta..bu arada bunun ağzı yanmakla bi alakası yok,

0|0
    0|0
  • eğer profildeki yaşın doğruysa ve bu düşüncelere sahipsen aramamakta haklı abla k.bakma :D

0|0
    0|0
    • evet yaş doğru.ama anlayamadım nasıl yani?

• 30-35 yaş kadının erkeği parmağında oynattığı yaştır bence. sen bu yaşlarda böyle çocukça şeyler düşünüyorsan haklı adam diyorum... bırak isterse 1 hafta aramasın sonuçta tekrar arayacak olan o ;)

• aşkın sevginin yaşla ne alakası var.yaşadığı şeylerden dolayı elim kolum bağlı demek istemiştim ki ben.yoksa tabi ki her bayan gibi bende arra sorarım dır dır ederim belki ;) sen anlamamışsın bence durumu.

• Eve kapatırdım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen arasaydın keşke tek taraflı beklemeseydin. Bu arada kova erkeği zordur kolay gelsin :)

1|0
    0|0
  • benimde bir sevgilim var bir iki gün konuşmadığımız oluyor hiç bir birimizden haberimiz olmuyor ama normal telefonla aradığımızda birşey yokmuş gibi konuşuyoruz ki birşey de yok bir birinizi sıkmanın anlamı yokk.. en azından bi kaç gün konuşmassan konuşmaya bişey çıkar... ABARTILACAK BİŞEY YOK ADAM ÇOCUK GİBİ ZIRT PIRT SENİ ARAYACAK HALİ YOK ABARTMAYADA GEREK YOK:(

0|0
    0|0
    • 2gün daha da fenaymış.tabiki zırt pırt arasın ama bi iş çıkışı arardı nasıl gecti günün diye belki cok hastayım başıma kötü bişye geldi..niye böyle erkekler.

• çok saol canım.sende mutlu olursun ;)

• amiiiiinn:):)

• bu seferde bende koca bigün aramaısnda bi kez olsun açmam yarın açarım...

1|0
    0|0
  • gavura kızdın diye oruç bozulmaz ki, büyük tartışma yaratırım, gelemem öyle hareketlere ben

0|0
    0|0
  • 1 gün aramadıysa nolcak? sen neden aramadın? bu yaştan sonra nazlanmaya gelmez ortak.

0|0
    0|0
  • sorsana nedenını neden soruyorsun ya

sen boyle yapmıssındır adamı

0|0
    0|0
    • öyle değil canım ya...bu hep olsa evet dediğin gibi ben yapmış olurum bu 2oldu.ve cok yeni bir ilişki 1aylık sadece.zaman diyorum.umarım :(

• :)) 31 yaşında mantıklı bir açıklaması vardır fazla sık boğaz etsem onu kaybederim

• azımı acr gzmü yumrm ne yapmıya calışiosn sen die brazda plitika yaparım btn gün ağldm ben hiç dşnmedm hçmi aklına gelmedm :) flan falan iste

0|0
    0|0
Yükleniyor...