Cinsel organlarınızın bakımını nasıl yapıyorsunuz?

Temizliğinin yanı sıra yiyecek ve içeceklerinize özen gösteriyor musunuz? Düzenli yaptırdığınız sağlık kontrolleri nelerdir? Soru hem erkekler hem de kızlar içindir.

Güncellemeler:
Tek bakımlı kızın kendim olduğunu düşünmeye başladım kızlar :D

0|0
1|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Jilet kullanmıyorum bununla dalıyorum link

2|2
    0|0
  • En zengin insaninda en fakir insaninda ayni miktarda zevk aldigi yegane isi dunyaya bircok yonden anlam katan (zevk ve cocuk yapabilme) organa cok dikkatli bakmak lazim.biz erkeklerde olay dista ve dusta biter.yalniz sizin cok sorununuz var.

Oncelikle narin yaratiklarsiniz.kusur gostermek istemeyen.bu yuzden koku goruntu sorunu olmamali.bunun icinde mantar,enfeksiyon,epilasyon cok ve zahmetli isiniz var.

Bunlari sadece saglik icin degil partnerinizin size olan hayranligi,bagliligi bitmemesi ucinde yapmalisiniz.

HAYDI BAKALIM.AGDALAR ELIMIZDE JILETLER ELIMIZDE BIZ GIDERIZ ORMANA HEY ORMANAAAAA ;-D

0|0
    1|0
  • 2 haftada bir yağını, suyunu değiştiriyorum. Cila çekiyorum, triger kayışı gibi önemli kayışların gerginliğini kontrol ediyorum neyse şaka bi yana 2 haftada bir genital ve koltuk altı permatik ile temizliği yaparım. Çevrem için değil kendim için yapıyorum daha iyi hissetmeni sağlar :)

1|0
    0|0
  • boyle dikkat ediyoruz efenim :) link

3|3
    1|1
  • Oldukça Özenli...İlk Gün Traş makinesi ve sonrasında tamemen temizlik 2.gün Ön inceleme Ve bakım...Son kontrol ve çıkış...Bir gece 23:00 Civarlarında kesilir dinlenmesi için gece uyunur ve sabah ikinci işlem yapılır...(cildin tahriş olmaması ve aynı zamanda daha özenli bakılması ve temiz olması için) (Tüy dökücü krem Bazı kıl köklerinin ters büyümesine ve cinsel organi rahatsız etmesine sorun olmasına neden olabilir)

1|0
    0|0
  • sıcak su sabun ve lif +jilet. hergün iç çamaşırı değişilmelidir. külot naylon karışımlı ucuz bişe olmamalı merserize veya teri dışarı atan genital bölgeyi kuru tutan cinsten olmalı. 3 paket sigara parasına böyle bir termal veya mikrofiber kumaştan külot alınabilir. bak yeri gelmişken, hanımlar genital temizliğe daha çok dikkat etmelidir. özellikle kıçınızı silerken arkadan öne değil, önden arkaya doğru silmelisiniz. kız bebekleri olanlar da bebeklerini aynı şekilde silmelidir.

1|0
    0|1
  • Ve bu basliktanda anliyoruzki kizlar hic bakim yapmiyod.cevap bile yok.beyleeeeer kaciiiiiiiiiiiiiiin ;-)

0|1
    2|0
  • hafta 1 genel temizligini yapıorum tabikide sonucta her hastalıgın baslayabilecegi bi yer her dusa girdigimdede ustun koru gene bakımını yaparım ama haftada 1 dikkatlice

1|0
    0|0
  • Her erkeğin ayda 1 kere kendini kontrol etmesi gerekmektedir. Testis kanserine karşı önlem amacıyla. Temizliğe gelince zaten hergün duş alıyorum problem çıkacağını sanmam

1|0
    0|0
  • 10000 bakımından yeni çıkıtım...rampada bile bana mısn demiyo

1|0
    0|0
  • yiyecek içeceklere çok fazla dikkat etmem, hiçbir zaman sorun olmadı, sağlık kontrollerini bir problem hissetmedikçe yaptırmıyorum, temizliğine gelince günde 2 kez duş alıp en az iki günde bir temizliğini yapıyorum...

1|0
    0|0
  • gerçekten bu soruya hiç bir kızın cevap yazmamış olması

benimde deneyimlediğim tanıdığım bakımsız ve bundan bihaber kız sayısının ne denli fazla olduğunun da kanıtı gibi oldu

umarım öyle değildir

soğumak istemiyorum kızlarımızdan

0|0
    1|0
  • ben bakıcı tuttum. o ilgileniyor bakımıyla..

0|1
    1|0
  • yıkamacıya veriyorum.

0|0
    3|1
  • Çok temiz bakıyorum kendilerine, canı ne istiyorsa alıyorum.

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...