Çok merak ettim acaba gizli arkadaşlarımızın sorularına cevap vermeyen prensipli kullanıcılar var mı?

Hem neden böyle katı kurallarınız var ki ? gizli bu ya diye pas geçenler olduğunu düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum acaba? hadi şu an yıkalım tüm kuralları :)))

Gizli yavrum sana da ben den izin okullar tatil!

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden öyle bi derdim yoktu ama artık oldu neden dersen adamın birisi gizli soru sormuş cevap verdik aptal durumuna düşürdü ters tepki verincede engelledi kim olduğunu bilmiyorum arkadaşa yazamıyorum ve gizli bey ne kadar soru sorduysam hepsine gizliden cevap verdi aklınca oyun oynuyor o yüzden gizlilerle muhattap dahi olmak istemiyorum bana kendini bilen adam lazım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bi soruya bakarım soru mu diye bi de sorana bakarım gizli mi diye! :P

yok be kim sorsa cevap veririz :D Yok öyle düşünenler burda

1|0
    0|0
  • Gizli veya aleni olması benim için farketmiyor... Karşımdaki kişi bir yazıyı ortaya döküyor... Ben de yazıyı okuyup kendimce cevabını veriyorum... Sonuç olarak "kimin" yazdığı değil, "ne" yazdığı beni ilgilendiriyor...

1|0
    0|0
  • sen sor ben cevaplayayım :)) her konuda fikrimi aktarabilirim.

0|0
    0|0
    • her konuda bilgim var diyosun? iddialı o-O

• niye takip ediyosun manyakmısın :D

• Bu saatte sence akıllı olmamı bekleyemezsin değil mi :D

• prensibe bak prensıbe :)

1|0
    0|0
  • Gizliye gizliyle cevap verilir

0|0
    0|0
  • Elimden geldigince ozguven yoksunu arkafaslarin sorularindan uzak durmaya calisiyorum.

1|0
    0|0
  • Yok öyle bi prensibim.

0|0
    0|0
  • ben çok prensipliyim kesinlikle vermem.

0|0
    0|1
  • Cevap yazarken soranın kim olduğuna bakmıyorum ama gizli olduğunu farkedersem cevap vermemeye gayret ediyorum. Özellikle aşktı ayrılıktı o tür konularda pat diye gerçeği söyleyen birisiyim. Gizli söylediklerimi kaldıramıyor ve ortaya garip* sorunlar çıkıyor.

* link

2|0
    0|0
    • beğendim yazını haklısın..

Kızlar Ne Diyor 4

• sorunun başlığına bakıyorum ona göre okuyorum cevap yazıyorum,gizli ya da değil diye bakmıyorum.

0|0
    0|0
  • ben gizli cevap vermek istiyorum :)

0|0
    0|0
  • soru çok cazip değilse ilgilenmiyorum..

0|0
    0|0
  • Yok oyle bir prensibim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...