Fitnessten anlayanlar buraya buyrun :)?

Ben bayramdan sonra haftada 4 günlük bir fitness programına başlayacağım. Özellikle belden incelme ve squat ağırlıklı olacak. Sizce ne kadar zamanda gözle görülür bir sonuç alabilirim? Ayrıca hangi besinleri tüketmeliyim?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• spordan 2 saat önce 200 gram tavuk ye, bir tabağa yakın makarna ye. spordan sonra süt içersin. bir de gece yatmadan önce süt içersin. sabah kalktığında yumurta yersin. 2 haftada gözle görülür sonuç alırsın. Ama düzgün birşekilde yaparsan tabi.. squatta ağırlığı ne kadar arttırırsan o kadar hızlı gelişirsin. Çok azimliysen bir süre sonra sırtında 60 70 kiloyla squat yaparsın. kolay gelsin

1|0
    0|2
    • Teşekkürler.

• :D kusura bakma ya epey kirlettik soruyu

• Aynen arkadaş jay cutler'ın kuzeniymiş :D pardon abi yanlş geldik :D :D bize gitmek düşer uzayalım ufaktan :) it itle aslan aslanla takılırmış :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Squatı sanırım bacak - basen için yapacaksın. Gerek yok aslında var ama ileriki safhalarda. Salonlarda bacak - basen için özel aletler vardır onları yoğun yaparsın. İncelmek için fitness çalışmasından sonra cardio yu muhakkak ihmal etme. Protein ağırlıklı beslen. Karbonhidratı azalt, yağdan çok kısma. Bilinenin aksine yağ zayıflaman için gereklidir.

1|0
    0|0
  • 1 ayda alırsın ama 4 günlük dediğin gibi kardiyo bel çevresi ve squat ile ve tabiki bu işin %70 i beslenme olduğu için sen gene çikolota yani şeker cipsler felan olursa istersen haftada 7 gün git malesef olmaz...
    Extradan bir diyetisyene de gidebilirsin
    Diyetisyene illa kilolu insanlar gitmez sağlıklı bir beslenme programı yazdırmak için gidiceksin zaten kilo sorunun yok sanıyorsam

1|0
    0|0
    • Hafif balık etliyim de şekle girmek istiyorum artık bakalım dediğin gibi yapıcam muhtemelen teşekkürler.

• ben 6 aydır yapıyorum haftada 3 gün antraman 2 gün kardiyo 2 gün dinlenme bu sistemi hiç bozmadan tam 6 ay oldu çalıştığım yerde 30 çalışan var kimseye spora gittiğimden bahsetmedim daha yeni yeni sana birşeyler oldu demeye başladılar ilk 15 gün çok ağrın olacak pes etmeden onu atlata bilirsen gerisi zaman , işi sabır işi gittiğim salon yeni açılmıştı ilk kayıt olanlardanım şimdi bakıyorum ilk ay kayıt olan 100 kişiydik şu an onlardan 25 kişi devam ediyor 75 kişi pes etti

1|0
    0|0
  • 1,5 ay icinde sonuclari alirsin. Salata corba kepek ekmek meyve agirlikli beslen bol su yani sindirimi kolay hizli olan yiyecekler ye

1|0
    0|0
  • bu soruyu eğitmenin ile cevaplamalısın. burada gereksiz bence

1|0
    0|0
  • Evde çalışsan tamam yardımcı olalım da salonda olacaksın madem, git hocalara sor buradan reklam yapma. Squat yapacakmış ahaha :)

0|0
    1|0
    • Ne reklamı ya? Ukalalığa lüzum yok cevap vermezsin olur biter.

• Anil arkadasimiz bilir kisi olarak guzel bilgi vermis bence uygula

1|0
    0|0
    • Cikolata cips felan yeme sakin proteyin al yagli ve sekerli seyler kulanma pisman olursun

Kızlar Ne Diyor 3

• 1 ay dan az bir sure de alamazsn onu diyim ve sana ztn orda ne yemen gereknlri soylerler ne kdr incelmek istedgne bagli olark ve genel olrk su denir az ama sık sık ye meyve bol bol ye (muz mesela tok tutar) akşam 5-6dan sonra sadce meyve ye cok yagli seyler yememeye dikkat et :)

1|0
    0|0
  • Bak bu benim programim:

15 dk kondisyon bisiklet
    10dk kultur fizik
    10 dk tum vucud esneme
    160 sinav ters ve duz toplam
    200 mekik ters duz yan toplam
    20 barfiks

1|0
    0|0
  • Vitamin ve protein olan besinleri bol bol tüket belden incelme kolay degil yalniz biraz zaman alir.. sabir lazim :-)

1|0
    0|0
Yükleniyor...