Spor gidenler bilgi verebilir miiiii?

90 kiloyum ve boyum da pek yok. o yüzden çok utanıyorum. yağ tulumu der gibi bakacaklar. etraftaki herkes fit olur mu? bakmazlar mı bana? göğüslerim de büyük koşu falan da yapamam orda napcam ben?

ücretleri bilen biri söylesin

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• merhaba arkadaşım. bende seninle aynı dertten muzdaribim.1.55 boya 96 kiloyum :(( 23 yasındayım.. küçüklüğümden beri kiloluyum.. artık bıktım bunaldım. istediğim hiçbişeyi giyemiyorum.. üniversitede başkaları giyerdi ben bakardım. topuklu ayakkabı gıyerlerdı, makyaj yaparlardı öyle ozenırdım kı. benım gıydıklerım ıse hep aynıydı. kot, gomlek. iğrenc iğrenc seyler :(( bazen okula esorfmanla bıle gıttgım olurdu.. ama artık buna bır dur demelı dıyorum kendıme. okul bıttı.. su an ıse gırme asamasındayım.. bende spor salonu arastırıyorum.50 kıloya dusecem.. incecık olacam.. arkadaslarım yuzumun cok guzel oldugunu soylerler.. saçlarım sımsıyah belıme kadar uzun... kestırmıyorum bılerek.. ben 50 kıloya dusucem.. oyle guzel olcam kı.. sımdıden mını klos etekler, platform topuk ayakkabılar falan bakıyorum :)) kendıne guven canım.. yapabılırım de kendıne.. etrafı salla.. cek esorfmanlarını gıy ayakkabılarını. yuru spor salonuna.. takma kımseyı.. her gun gıt yap 1 saat sporunu.. maddı ımkaın varsa ayda 1 kerede ozel bı hastanede dıyetısyene gıt.. cunku onlar yagını olcuyolar. tansıyon seker ınsulın falan herseyıne bakıyolar ve ona gore bı lıste verıyolar.. spor salonud aylık 100-150 cıvarıdır tahmınımce.. bırbırımıze destek olalım. basarıcaz ınsallah :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Normal bir salon 300 ile 500 arasıdır. Önce diyetisyene git spora başlayacağını söyle sana beslenme programı versin. Utanacak bişey yok. Kilolu olduğun için insanlar hakkında kötü düşünmez ama 3 gün gittikten sonra burakırsan o insanlar senşn hakkında öyle şeyler düşünür ve konuşur ki kendini taşla ezesin gelir duysan.

0|0
    0|0
  • 3aylik 150 lira benm gittgm yerde... yo kimse öyle birşey diyemez.. hem insanlri neden takiyorsunki? Hic cekinme de utanmada adi üstünde spor. Herkes zayiflamak kiko almak vücut yapmak icin gidiyor cok doğal birsey

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yanlış bir düşünce salonlar herkes için vardır bu çıtayı kırıp gitmelisiniz salona kaybınız olmaz asla.
    Etrafınızdaki bazı öküz ve sığırlar size yan gözle bakacaktir elbette ancak aldırış etmeyin düzenli istekli ve azimli olursanız çok iyi bir vücuda sahip olabilirsiniz.
    Fiyatlar değişkendir bizim salonumuzda 220tl 3aylık

0|0
    0|0
  • her telden insan var spor salonunda.. Sokakta yürümeye utanmıyorsan oraya giderken de utanmana gerek yok, o kadar büyütme gözünde. Herkes fit değil tabiki. Eliptik bisiklet aletini kullanabilirsin zor seviyede olabildiğince fazla kullanmaya bak

0|0
    0|0
  • Sonuçta kilo vermeye gidiceksin. Utanmana gerek yok ben herzaman utanınca ya da korkunca Demi Lovatoyu düşünüyorum onunda kötü bir hayat hikayesi var oku bence çok kısa bir şekilde internet üzerinden bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • 150 kilo olsan ne olacak bırak bu işleri de en kısa sürede salona git 55 kiloya kadar in kendine güvenin gelsin.

0|0
    0|0
  • git salona ne olcak millet baksa yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...