Orta yaşta ikizler burcu erkeği ile balık burcu kadınının ilişkileri sizce nasıl sürer?

İkizler burcu erkeği aşk da nelere önem verir.?balık kadını bu adamla nasıl başa cıkar bilen var mı?

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• bence burçlara göre karşılastırma gerceklestirmeyin bu karsınızdakine haksızlık olur cogu özelliklere sahip olabilir ama tümüyle buna göre değerlendirmeyin. Siz kendiniz gibi hareket edip iç güdüsel olarak tepki oluşturmanız erkeğin dikkatini çekecektir.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler.. kendini hep gizleyen biri olunca insan her şeyden medet umar hale geliyor::)burçlardan bile..

• onu ortaya sizin cıkarmanız gerekiyor küçük oyunlar işe yarayabilir :D merak içinde bırakmanız onun için en tehlikeli oyundur bence :)) işinize yarayabilir.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Madem burçlara göre yaşıyorsun; balık burcusun. Anlatsak da unutucaksın.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin hiç birinin büyük konuşuyorum burç umrunda değildir. Shakira boğa burcu diye sevilmekten vazmı geçilir abi ya.

0|0
    0|0
  • yav yaşa gör tanı o ne öyle ya

0|0
    0|0
  • 36 - 45 orta yaş hahahahah :D İkizler balığı acıkınca pişirip yer :P

0|0
    0|0
  • ikizler candır can

0|0
    0|0
    • can ama cananı hırpalıyor ne yapmalı?

• o istisna cıkmş üzmeye hakkı yok :) ama aşağıdaki arkadaşa katıldım burçlara bakma uydurulmuş bişe sonuçta. arkadaşın üzdüyse kalbini almasını bilr.. temennim herşeyinizin yoluna girmesi.. :)

• O ilişki sürmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İkizler erkeği candır:) Fazla sıkmadan,ince düşünce ve romantizm beklemeden bir ilişki yaşarsan keyifli geçecektir.

0|0
    0|0
    • Aşk da biraz hırpalıyor sanki kadını ne dersin?

• Ben de ikizlerim.Çok çabuk sıkılırız.Kendimizi hiçbirşeye bağımlı hissetmeyi sevmeyiz.İlgiden bunalırız.Genelde yazmıyım.Bu konuda sana mesajla da yardımcı olurum.İstediğini sorabilirsin:)

• ikizler burcu erkeğinden uzak durulmalı... dengesizlik diz boyu...üzer...

0|0
    0|0
  • sana kabaran bşeyler var :D bu ne ya fal mı ? herşey burçla oluyorsa oooo :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...