Spor salonuna gidecek vaktiniz olmasa nasıl bir yol izleyerek zayıflardınız? Tavsiyeler verir misiniz?

Bu sene üniversite sınavına gireceğim için sıkı bir tempo basladı. Sporu bırakmak zorunda kaldım. Sınava kadar kendi çabamla kilo vermek sıkılaşmak istiyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
Başaranlar varsa sırrını paylaşırsa minnettar olurum.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• evde zayıflarım dicem de seni sınav temposu zayıflatır ;)

1|0
    0|0
  • Koşu yapabilirsen kilo vermende çok büyük etkisi olur.

1|0
    0|0
  • Evde spor mümkün. Burdan anlatmaya kalkarsak karakter sayısı isyan eder. Googleye yaz evde spor diye tonlarca veri çıkar karşına.

0|0
    0|0
  • Koşardım her gideceğim yere tempolu ama

0|0
    0|0
  • Şimdi diyet yapman lazım netten araştırabilirsin mekik çekmen lazım mesela sabah kalktıgında bir elma yiyip tempolu koşuya çıkabilirsin ona göre diyet ve mekik haraketleri zayıflamada çok önemlidir

0|0
    0|0
  • işe giderkn koşardm. eger iş servısle gdip gelıyorsam daha geride inerdm hergun yururudum

0|0
    0|0
  • Bence salona gitmelisiniz hanımefendi ve sıkı bir program hazırlamasınız hem dersler hemde sporla alakalı sizin için çok daha yardımcı olacaktır planlı yaşar fit bir vücuda sahip olur ve üniversiteyi kazanmış olursunuz.

0|0
    0|0
  • Su siseleriyle bile calisabilirsin netw bir bak.

0|0
    0|0
  • Istikrar varmi?

0|0
    0|0
  • mekik, squat, plank yaparak sıkılaşabilirsin evde, yotube'da canlı olarak ypaan ve nasıl yapıldıgını gösteren ablalar var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• beslenme düzenini değiştir ama tabii ki bir uzmanla çünkü sınava gireceksen bazı gıdaları almak zorundasın ve bunları bilemezsin sabah ve akşam yapıcağın 10-15 dk'lık egzersizlerle de form tutabilirsin okula giderken falan bir durak önce in hareketli ol bol sade soda ve su tüket

1|0
    0|0
  • Spor salonuna gitmeye zamnin mi yok
    yoksa spor yapmaya mi?
    Evde spor yapabilirsin aslinda

1|0
    0|0
    • Spor salonuna gidecek vaktim yok dershane saatlerimle kesişiyor hepsi. Evde yapabilirim ama.

• Bakacağım. Çok teşekkür ederim çook :)

• Rica eserim ne demek ;)
      İyi sporlar :)

• pilates oldukça etkili. ya da zumba

1|0
    0|0
  • Spor salonunu eve getirirdim :))
    Bol su içne varsa gidiyor bu arada

1|0
    0|0
Yükleniyor...