Teklifimi kabul etmeyen kızın 3 ay sonra arayıp çıktığın var mı diye sormasının sebebi sizce nedir?

Teklifimi kabul etmeyen kızın 3 ay sonra arayıp çıktığın varmı diye sormasının sebebi sizce nedir? Neden sordun dediğimde merak ettim demiş olmasıda cabası , sebebi yokmuş. Sizce sebebi nedir?

Güncellemeler:
Benim cevabım çıktığım var oldu. Sonrasında bozuldu biraz.

0|0
78

En İyi Erkek Görüşü

• Garanti mal gözüyle bakmış işte. Duygusal bir şey değil. Boşta kalmıştır. Kullan - at mantığı.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Kızın teklifini kabul etmediğinde bir sevgilisi vardı cevap bu kadar basit :D Şimdi boşta kaldı,ilk aklına sen geldin.

0|0
    0|0
  • cesur olması en büyük sebep :D

0|0
    0|0
  • yalnızlıktandır aynı zamanda pişman olmuşsa beni gerçekten seviyor muydu,eğer öyleyse boştadır,başkası olmamıştır diye düşünmüş de olabilir.tabi çıktığın varsa bu ihtimal çöpe gitmistir,kapatmıştır o yüzden

0|0
    0|0
    • seviyorum hala onu :( ama artik zor benim ogretmenlik atamasi ankara oldu :(

• o nerde ki çok mu uzak?bir şeyi anlamadım kız arkadaşın yoktu da var mı dedin,yoksa onu severken başkasıyla mı berabersin? eğer karşılıklıysa mesafe engel olmamalı,tabi karşılığını nasıl anlarsın şu durumda bilmiyorum

• kuyruk acısı :D baktı ki seni reddedince egosu tavan yaptı ama senden başka hiç kimse onun egosunu bu kadar tavan yapmamıştı.sen hayatından çıkınca ona tatlı gelmeye başladın :D iyi yapmışsın vallahi takdir ettim :D bazı kızlar hakediyo bunu

0|0
    0|0
  • senin için kesinlikle bir umut olurdu ama sen bosta kaldıgı icin seni arayan kızı isteme bence. kazara da olsa dogruyu yapmıssın.

0|0
    0|0
  • boşta kalmıştr ,birini bulamamıştr

0|0
    0|0
    • Çıktığım olduğunu söyledim tamam dedi kapattı telefonu, yok deseydim benim için bir umut olurmuydu. ? amaç ego tatmin etmekmi ?

• Olurdu; çünkü kız boşta oldugu için aramış seni zaten..ego tatmini degl, yanlızlıktan...

• yalniz kalmis iste yada pisman olmus

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bi kız için peşinde koşulması biri tarafından sevilmesi çok hoşuna gider sevmese bile... sen olmayınca bişiler eksik olmuştur onun için çıkmasa bile yine benimi seviyo diye öğrenmek istemiş :)

0|0
    0|0
  • Öyleleri tam bir öküz evet dişi öküz.Yalnız kalmış sana sarkıyor.Boşver cevap bile verme.

0|0
    0|0
  • boşta kalmış takılalım diyor anlıcagın sende takılabilirdin

0|0
    0|0
  • :D hacı sebebını sende bılıyorsun sımdı tum sıtede ogrendı :D valla ben ölelerıne kasar muamelesı yapıyrum sımdı tepkı cekıcem ama peçete gıbı kullan at ondan bır b.k olmaz...işin bitsin..voleyi vur gönder ...

0|0
    1|0
  • oyuncu değişikliği panpa.

0|0
    0|0
  • hayır gelmez sana ondan

0|0
    0|0
  • Boş Kalmıştır Boşluğu Doldursun Diye ;))

0|0
    0|0
    • Çıktığım olduğunu söyledim tamam dedi kapattı telefonu, yok deseydim benim için bir umut olurmuydu. ? amaç ego tatmin etmekmi ?

• Aradı ve buluşmak istediğini söyledi bugun , bakalım sonu ne olacak ..

Yükleniyor...