Onu tekrar kendime nasıl çekebilirim eskisi gibi olmasını sağlayabilirim? Sizce ne yapmalıyım :/

Bi süredir konuştuğum bi çocuk vardı 2 hafta önce falan çok saçma bi muhabbet yaptı kavga etmek üzereydik en son yazdığı mesaja cevap vermemiştim o yüzden. normalde her sabah günaydın mesajları atan çocuk kavgadan sonra hiç mesaj atmadı. yaklaşık iki hafta önce babasını kaybetti ama babasının ölümünü hiç takmıyo havalarında sürekli buna da anlam veremiyorum. bi kaç gün önce onu ve babasını rüyamda gördüm 2 gün önce mesaj attım o gün gayet güzel konuştuk dün ve bugün mesaj atmadı. onu tekrar kendime nasıl çekebilirim eskisi gibi olmasını sağlayabilirim?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Babasının öldüğünün hala farkında değil. İnsan birisini kaybettiğinde ilk günler hiç fark etmiyor yokluğunu sanki bir yere gitti iki gün sonra dönecekmiş gibi hissediyor. Zamanla koyacaktır acısı. Bilinç altı sağlıyor bunu. Bir savunma mekanizması. Babası konusnda yapacak birşeyin yok.

Mesaj konusunda da sen mesaj at. Mesajları arttırın sanki hiç o kavga yaşanmamış gbi. kısa süre sonra unutulur gider o kavga. Yada hiç mesajlaşmayın telefonda sürekli konuşun Hem daha az kavga edersiniz.

0|0
    0|0
    • bende babamı kaybettim nasıl bi acı oldugunu bildigim icin davranısları bana cok tuhaf geliyodu. ilk günler sonucta erkek belki daha az belli etmek istiyodur diye dusunuyodum ama sonra hic ciddiye almadıgını farkettim cok dikkatimi cekmeye baslamıstı. mesaj atıp havalanmasını istemiyorum 2 gun oncekı mesajı da ben attım cunku :/ bi de normalde zaten hic kavga etmezdik ilk kez o konuda ettik

• eee yani durumunu bizlere açacak kadar vahim olmasa heralde bu sitede yardım aramazdın. Ben bile burdan strese girdim Allah yardımcın olsun

• sen bana sor bı de :D cok tesekkur ederım :D

Erkekler Ne Diyor 4

• hmen 1 aylıkı konuşmya cinsellik diyosa çocuk hormon kurbanıdır kolay kolayda geçemez siz her konuşmaya başldıktan sonra muhtemel hayelere dalacaktır kendisi o yüzden böyle aceleci tiplerden uzak dur şimdi susar bir ay sonra yine başlar malum konu. o yüzden def et balından daha ciddi birilerine bak .aklı başnda birine benziyorsun çünki ... neyse yanlışmı zolduysa affola

0|0
    0|0
    • evet 2 günlük bi iliski istemiyorum ya da sadece cinsellik konusunda ihtiyacı oldugunda arayabilicegi biri olmak istemiyorum. 1bucuk hafta falan hic mesaj atmadım zaten ama ben de ondan cok hoslanıyodum bı de her gun konusuyoduk ıstemeden de olsa kısa surede baglanmısım o yuzden tekrar konusmak ıstıyorum ama soyledıklerıne de fazlasıyla hak verıyorum :/ tesekkur ederım yorum ıcın :)

• bu aralar canini soktisam cok ozur dilerim,biliyorumpsikolojinin eskisi gibi olmasi zor ama iyi olman icin her zaman yaninda oldugumu bilmeni istiyprum.hak ettigimiz iyi gunlerde seninle olmak istiyorum, sikintini benle paylas litfen. ya yolla

0|0
    0|0
  • birazda sen sabahları erken kalk ve mesaj atmayı dene. :)

0|0
    0|0
    • sabah yatıp aksam kalksam bıle onun gunaydın mesajını goremem zaten bı sure daha :D

• yok hıc memnun degılım de hakkatten sinirlerim bozuldu artık cocugun hareketlerine :D gunaydın mesajı atıcam yarın

• senın amacın ne...? hem ıstemem gıbı takılıyorsun gıbı geldı hemde ugrasıyorsun?

• saçma falan demişsin kime göre neye göre saçma?Demek ki bir daha konuşmak istememiş bile olabilir.Herkes kendine göre haklıdır.Babasının ölümünü takmıyormuş.Belki çok büyük sorunları vardı sevmiyordu.Sana ne !Anan değil baban değil takmazsa takmasın.Rüyanı gerçekle bağdaştırabiliyorsunya gerçekten ilginç.Eskisi gibi çekebilmen için önce senin düzelmen lazım sayın "GİZLİ"...

0|0
    0|0
    • bence sende sorgulamadan once bilmis bilmis konusma. daha 3 haftalık konustugum adam kalkıyo bana cınsellıkten bahsedıyo ve bana gore bu kadar kısa surede sacma. babasıyla da sorunu yoktu gayet yakından ılgılenıyodu. 6. hissim kuvvetlı oldugu ıcın de ruyalarıma onem verıyorum. yeterli mi ?

• milletten banane ben kendımden sorumluyum. ve belkı erkeklerın ısıne gelmıyo ama onlar gıbı kasar degılım olmakta ıstemıyorum. ev aıle nısan meselelerı oldugunu nerenden cıkartıyosun acaba cok merak edıyorum? neyse bence sen daha fazla yorum yapma benım actıgım konunun altına yardım almak ıcın konu actım yargılanmak ıcın degıl. ıyı geceler.

• iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 3

• Şu an takmıyor gibi gözüküyor.Daha alışamamıştır.Birden hiç beklemediği bir anda kafasına dank edecek.O günler çok zor geçer.Gerçekle yüzleştiğinde.Ondan bekleme sen ilgilen bence bu dönemde.

0|0
    0|0
    • 2 gun once de ben mesaj attıgım ıcın tekrar ben yazmak ıstemıyorum ama en son ben mesaj atıcam gıbı gorunuyo :/ ne dıyebılırım kı fazla yuz vermeden

• Doğrusunu yapmış olursun.Mutluluklar şekerim.

• ahh tesekkur ederım tatlııım :)

• ozur dılerım kavga etmek ıstemedım mesaj atmak ıstedım belkı kızgınsındır dıye atamadım kavga olmasın uzaklasmak ıstemedım senden felan de '

0|0
    0|0
    • ya alttan almak ıstemıyorum aslında cunku bende kendıme gore haklıyım daha konusmaya baslayalı 1 ay bıle olmamıs bana kalkıyo cınsellıkten bahsedıyo bu kadar kısa surede bana cok sacma geldı kavganın nedenı buydu ondan alttan almak ıstemıyorum o konuda cok fazla

• ınsallah :) cok tesekkur ederım ılgın ıcıın :)

• rıca ederım her zaman :)

• Bana kalırsa böyle ciddi bir şey yaşayan birisinden bir adım atmasını beklememelisin. Onun yanında olduğunu hissettir, eğer ne yapacağın konusunda çok kararsız kalırsan empati kurmayı dene. Onun durumda sen olsaydın ne yapardın? Öyle bir durumla karşı karşıya kaldığında ve o psikolojideyken birisiyle aşk yaşamak ister miydin? Bu şekilde yaklaşmalısın..

0|0
    0|0
    • empatı kurmama gerek yok kı bende babamı kaybettım o acıyı cok ıyı bıldıgım ıcın bana tuhaf geldı davranısları. ama haklısın yanında olmaya calısıcam sabah gunaydın mesajı attım zaten

Yükleniyor...