Kizlar dovus sporuyla ugrasan ve ya ugrasmis olan varmi? hep erkekler mi canim biz de variz ! :)?

İki sene once karate kahvekusakta biraktim devam etseydim keske derim bazen ama kaldi oyle nasip :)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Karete, judo ve 2 sene öncesine kadar 10 sene boyunca kickboks. Birkaç şampiyonluğum da var. Kuşak meselesini kafana takma. Yetenek varsa sarı kuşakların siyah kuşaklara dayak attığını da gördüm. Ben kickboksa başladığımda 2 sene boyunca kuşaksızdık. Sonra federasyon kurulup kuşak mecbur tutulunca aldık ilk kuşaklarımızı. Kuşak dediğin saçmalık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çocukluğumda Taekwondo yapardım. Kırmızı siyahta bıraktım bende. Yaklaşık 14 yıl önce bıraktım. Salonda bayanlarda vardı. Abi müsabakalarda vurmaya kıyamazdım. Allahım lütfen çalışmalarda hoca karşıma bir kız çıkarmasın derdim kendi kendime. (:
    Kadın deyip geçmemek lazım, belirli bir antreman süresinden sonra elleri ağırlaşıyor. (:
    Hiç unutmam, salona yeni üye olduğumda kızlar Murat Göğebakan - Ay Yüzlüm parçasını söylüyorlardı kol kola. O parçayı o gün sevmiştim. (:

0|0
    0|0
    • İlginc bir ani olmus paylastigin icin tesekkur ederim akrep erkegi :) murat gogebakanin o sarkisi da bana armagan edilmisti bir keresinde. Allah rahmet etsn sozu acilmisken..

• Rica ederim bayan. Allah rahmet eylesin. Güzel söylüyordu be.

• gelsin kick boks yapalım<3

0|0
    0|0
  • Kick boks denedim beğenemedim

0|0
    0|0
  • 7 senedir Muay Tai ile ugrasiyoruz iste profesyonel olarak ;)

0|0
    0|0
  • 15 yıldır kafakodsu'yla ilgileniyorum profesyonel olarak

0|0
    0|0
    • İyimis :) o motosikletli senmisin markette? İsim harika bide jackson olmayacak mi isim ay cok mu kristim :))

• Bende motora az binmedm ama en son basima bir olay gelince korkum basladi malesef :/ tamam sizlik degil tabi :)

• Geçmiş olsun dikkat et sakat is motor

• tüm kızların dövüş sporlarıyla uğraşmasını can-ı gönülden destekliyorum. keşke her kız üst düzey dövüşmeyi bilse de fiziki şartlarda eşit olsak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kikboksu denedim dayanamadim

0|0
    0|0
  • Yok ama ilgim var karateye karşı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...