Formula 1 in efsane dönemini hatırlayan var mı?

90ların sonu 2000lerin başındaki o efsane Hakkinen-Schumacher çekişmesini izlemiş olan ve hatırlayan neler kaldı aklınızda? Sabahın 5 inde avustralyadaki yarışı izlemek için kalkardık, ntv de okay karacana katlanmak zorunda kalırdık bazen sesi kısardık :) montoya, fisichella, alesi renk katardı yarışlara

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Barrichello'nun 17. başladığı sanırsam Hockheneim ( Umarım böyledir) yarışında herkes yağmur lastiği takarken o pite girmeyip sert lastikle devam edip arabayı kaya kaya 1. sırada finishe götürmüştü.. Vay be bu adam efsane olacak dedim :D En fazla 2. lik ve 3. lük kazanan adamı oldu.. Yani iyi ama dırt :D

0|0
    0|0
    • podyumda ağladığı yarışıyo diyosun heralde ben öyle hatırladım :) bir de piste seyirci girmişti galiba

• Şimdi Raikonen pek iyi değil :D Zaten emekli olur bu sene

• bıraksın ya gençlere yol açsın :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Aklımda Fernando Alonso kalmış..2000 lerdekileri pek bilmem... Ama Alonso' yu desteklerdim. Kardeşimle beraber küçükken çok izlerdik..

0|0
    0|0
    • ben de kopalı çok oldu alonso hala yarışıyormuş ferrariye geçmiş hatta :)

• Alonso hayraniydim formula1 bir donem hastasiydim ve hep alonso kazanirdi muthis bir heyecandi:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sennayıda unutmamak lazım buarada Rush var ofilmide izlemelisin bence

0|0
    0|0
  • 2005 den itibaren takip ediyorum kanatciklar degisene kadar superdi ozellikle 2007 senesi simdi ise berbat v6 turbo motor nedir?

0|0
    0|0
    • bende 2007e kadar izlemiştim o sene harika bir çekişme vardı 4 pilot birden sonra saçma sapan kurallar geldi v10 motorunu v8e sonra v6 ya çevirdiler o güzelim araçlardan şarjlı süpürge sesi çıkıyor artık :D

• Ben daha çok Milan'ın efsane kadrosunu hatırlıyorum ne takımdı ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...